Mergina, nepanorusi mokėti už papildomą bagažą, sužavėjo Facebooką
Jauna mergina iš Filipinų Gel Rodrigues  labai mėgsta keliauti ir dalintis savo patirtimi su Facebooko sekėjais. Neseniai ji papasakojo apie skrydžių ekonomijos gudrybę.
Registruojantis į reisą oro uosto darbuotojai pastebėjo, kad merginos rankinis bagažas sveria daugiau nei leidžiami 2 kg. Jie pasiūlė jai apmokėti bagažą, bet Gel atsisakė.
Ji ištraukė iš rankinės apie 2,5 kg drabužių ir apsirengė juos tiesiog apstulbusių darbuotojų akyse. Taisyklių, liečiančių drabužių kiekį ant keleivio, nėra, o rankinio bagažo svoris dabar buvo normos ribose, todėl ją praleido į reisą.

Gel papasakojo, kad atsisakė apmokėti bagažą, kadangi viršsvoris buvo labai mažas. Be to, ji padarė įdomių nuotraukų, kurios atnešė jai populiarumą internete.
Keliautoja nesitikėjo, kad nuotraukos apskries visą pasaulį. „Jei aš būčiau žinojusi, kad mano foto postins visi naujienų tinklapiai, aš būčiau geriau pozavusi“ – juokiasi mergina.
Iki ašarų… Kartais nutinka taip – išgirsti istoriją, ir gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Tai nutinka retai, bet kai nutinka, pasikeičia vertybės. Tokią istoriją vienas išmintingas dvasininkas papasakojo jauniems tėvams. “Mūsų cerkvė užsiima labdara. Mes lankome…
Karen  Šarp,37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas. Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį… Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip…Iki ašarų… Kartais nutinka taip – išgirsti istoriją, ir gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Tai nutinka retai, bet kai nutinka, pasikeičia vertybės. Tokią istoriją vienas išmintingas dvasininkas papasakojo jauniems tėvams. “Mūsų cerkvė užsiima labdara. Mes lankome…
Karen  Šarp,37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas. Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį… Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip…4,399  
Back to Top ↑