Milžiniški pinigai laimės neatnešė: žiaurus turtingos moters likimas
Žmonių gyvenimo kelias yra panašus. Pradžioje turime pabaigti mokyklą, vėliau universitetą, įgyti darbo patirties ir uždirbti kuo daugiau pinigų. Daugelis mūsų galvoja, kad būtent pinigai ir atneš didžiausią laimę. Problema yra tai, kad jų siekdami pamirštame tiesiog gyventi ir mėgautis akimirka.

Christina Onassis gimė 1950 metais bene turtingiausio to meto graiko Aristotle Onassis šeimoje. Nuo pat mažens ji turėjo viską, apie ką tik galėjo pasvajoti. Tačiau mergaitei reikėjo ne brangių žaislų ir pinigų, o mamos ir tėčio meilės. Tėvai nuolat pykosi, kol galiausiai iš viso nustojo bendrauti. Christinos tėvas moteris keitė kaip kojines, o kenčianti mama tapo priklausoma nuo narkotikų.

Christina, kartu su vyresniu broliu Alexander, įgijo prestižinius išsilavinimus. Jie mokėsi Prancūzijoje, Anglijoje ir Graikijoje pačiose geriausiose mokymo įstaigose. Atrodytų, apie ką dar gal svajoti, kai viską turi?

Iš prigimties Christina buvo maištininkė. Sulaukusi vos dvidešimties metų, ji ištekėjo už 47-erių Joseph Bolker. Merginos tėvui tai labai nepatiko, o praėjus devyniems mėnesiams ši santuoka sugriuvo.

Ši istorija privers permąstyti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir įrodys, kad kartais atsitiktinumai nėra jau tokie atsitiktiniai. Jei netoliese guli senas albumas, nepatingėkite peržiūrėti senas nuotraukas ir galbūt pamatysite anksčiau nepastebėtų dalykų! Rasta nuotrauka…
Jacqueline Stallone išgarsėjo ne tik kaip populiaraus aktoriaus mama, bet kaip ir rašytoja, šokėja, bei kovotoja už moterų teises. Moteris mirė 2020 m. rugsėjo 21 dieną. Jacqueline gyvenimas baigėsi likus dviems mėnesiams iki 99 gimtadienio.…Vėliau sekė dar trys trumpalaikės santuokos, kurios taip pat neatnešė laimės. Turto paveldėtoja gyveno prabangiai ir dažnai rodėsi viešumoje, todėl nuolat sulaukdavo žiniasklaidos dėmesio. Nepaisant didelių turtų, ji buvo labai nelaiminga viduje. Christina nuolat kovojo su antsvoriu. Vos tik pavykdavo jo atsikratyti, kilogramai ir vėl sugrįždavo. Visa tai kėlė didelį nusivylimą ir nerimą, todėl sulaukus 30-ies moteriai buvo nustatyta depresija.

Christinai buvo paskirti antidepresantai ir migdomieji. Netrukus ji tapo priklausoma nuo tablečių ir perdozavusi pateko į ligoninę. Visgi didžiausią šoką Christina patyrė, kai per nepilnus tris metus prarado visą savo šeimą. Pirmasis per lėktuvo katastrofą žuvo brolis. Vėliau ji neteko mamos, kuri greičiausiai perdozavo narkotikų. Galiausiai mirė ir tėvas. Deja, bet ir pačiai Christinai nebuvo lemta ilgai gyventi. Moteris mirė nuo širdies smūgio sulaukusi vos 37-erių.

Ši liūdna istorija yra pamoka mums visiems. Jokie turtai neatneš laimės, jei žmogus serga ar negali susitvarkyti su savimi. Laimė slypi mažuose dalykuose, o mūsų tikslas yra juos pastebėti.

Ši istorija privers permąstyti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir įrodys, kad kartais atsitiktinumai nėra jau tokie atsitiktiniai. Jei netoliese guli senas albumas, nepatingėkite peržiūrėti senas nuotraukas ir galbūt pamatysite anksčiau nepastebėtų dalykų! Rasta nuotrauka…
Jacqueline Stallone išgarsėjo ne tik kaip populiaraus aktoriaus mama, bet kaip ir rašytoja, šokėja, bei kovotoja už moterų teises. Moteris mirė 2020 m. rugsėjo 21 dieną. Jacqueline gyvenimas baigėsi likus dviems mėnesiams iki 99 gimtadienio.…945  
Back to Top ↑