Mokslininkai įrodė: malda tikrai turi galią, kuri gydo ligas
Daktaras Endriu Niubergas, JAV Tomo Džefersono universiteto profesorius, atliko magnetinio rezonanso tyrimus ir pastebėjo, kad malda ir meditacija tikrai galingos.

Kai mes atliekame šias praktikas reguliariai, mūsų smegenys didina kaktinės dalies ir kalbos srities, kaip ir bendravimo, aktyvumą.

Tai reikia suprasti kaip fizinę treniruotę protui, kas įtakoja įvairių susirgimų išgijimą ir net smegenų vystymąsi.

 

 

 

Gerai, kad jums nereikia būti vienuoliu ar vienuole, kad mėgautumės gėriu., kurį teikia malda ir meditacija.

Rūpinkitės savimi, vertinkite kiekvieną gyvenimo akimirką ir būkite sveiki!

Kad prieitų išvados, jog šios praktikos iš tiesų svarbios, daktaras Endriu atliko šį eksperimentą:

Jis pasiūlė pagyvenusiems žmonėms, kurie turėjo problemų su atmintimi, dalyvauti tyrime, kad stebėtų juos maldų ir meditacijų metu bei po jų.

Anlizę atliko kasdien po 12 min 8 savaites.

Rezultatas buvo ypač teigiamas prioritetams, kuriems malda ir meditacija darė įtaką.

Įdomiausia, kad daktaras Endriu tvirtina, kad mūsų smegenys tikrai turi struktūrą, kuri kinta nepriklausomai nuo religijos.

Kitas tyrimas, publikuotas žurnale Cancer Society, parodė, kad pacientai su stipriais dvasiniais įsitikinimais geriau reaguoja į gydymą ir turi mažiau simptomų.

Tyrimas buvo atliekamas su 40000 pacientų.

 

 

Tyrėjai iš Vėžio Centro Moffitt Florodoje pastebėjo, kad tie, kurie tiki maldos ir meditacijos galia, turi geresnę fizinę ir psichinę sveikatą, nei netikintys ir nepraktikuojantys meditacijos.

Šitie žmonės taip pat turi geresnį santykį su socialine aplinka.

Iš viso to mes galime apibendrinti, kad tikėjimas ir meditacija daro mus sveikais žmonėmis.

Ir kad žmogus remiasi į tris atramas: fizinę, mentalinę ir dvasinę.

Argi tai ne stebuklas?

Ingredientai: 1 stiklinė miltų 1 stiklinė manų 1 stiklinė kefyro nepilna stiklinė cukraus 100 g sviesto 2 kiaušiniai 0,5 arbatinio šaukštelio sodos       Paruošimas: Manų stiklinę užpilame kefyru. Gerai išmaišome ir paliekame manus…
Jūs pradėsite labiau suprasti šeimos svarbą. Jus niekas daugiau nebemylės taip stipriai ir vienpusiškai, kai jie. Prisiminkite – net ir tuomet, kai jie jus už kažką smerkė, ir jūs siaubingai susipykdavote, ar jie nusisukdavo nuo…

Ingredientai: 1 stiklinė miltų 1 stiklinė manų 1 stiklinė kefyro nepilna stiklinė cukraus 100 g sviesto 2 kiaušiniai 0,5 arbatinio šaukštelio sodos       Paruošimas: Manų stiklinę užpilame kefyru. Gerai išmaišome ir paliekame manus…
Jūs pradėsite labiau suprasti šeimos svarbą. Jus niekas daugiau nebemylės taip stipriai ir vienpusiškai, kai jie. Prisiminkite – net ir tuomet, kai jie jus už kažką smerkė, ir jūs siaubingai susipykdavote, ar jie nusisukdavo nuo…4,669  
Back to Top ↑