Mokslo metai Škotijoje jau prasidėjo. Vienos pirmaklasės mama nufotografavo savo dukrą „prieš ir po“
Visi pasaulio tėvai žino, kad vaikai neapkenčia savo pirmos dienos mokykloje. Tačiau visi ir toliau kuria šventės atmosferą, perka jiems gėles ir balionus, aprengia naujais drabužėliais ir siunčia į tą 11-os metų kalėjimą, vadinamą „mokykla“. 
Visi vaikai mokykloje pavargsta, bet kai jie sužino, kad Škotijoje mokslo metai prasideda nuo rugpjūčio vidurio, tada jie tikrai ima vertinti paskutinio vasaros mėnesio pusę.
Žinoma, visa tai mes pasakėme juokais, o dabar papasakosime jums istoriją apie vieną maža mergytę, kurios pirmą dieną mokykloje tėvai prisimins ilgai.
Mergytės vardas Liusi. Šią savaitę ji pradėjo eiti į pirmą klasę. Mama nusprendė ją nufotografuoti „prieš ir po“, t.y. prieš tai, kai mergytė nuėjo į mokyklą, ir po to, kai ji iš ten grįžo.
Šioje šeimoje 4 vaikai. Liusi puikiai žino, kaip jos broliai ir sesės neapkenčia mokyklos. Jos vyresnis brolis išsiskiria iš kitų. Jis sako, kad bus mokslininku.
Ryte Liusi buvo papuošta, plaukučiai sušukuoti ir įrištas gražus kaspinas. Ji virpėjo džiugiai laukdama savo pirmos dienos ir linksmo gyvenimo.
 O po kelių valandų namo grįžo štai tokia būtybė, neapkenčianti viso pasaulio!  
Mama, pamačiusi, kokios būklės grįžo Liusi, paklausė jos, kaip ji praleido savo pirmą dieną mokykloje:
— Nieko ypatingo, mama! – pasakė mažylė ir nuėjo miegoti.
Mama pasakojo, kad Liusi niekada neidavo miegoti taip anksti. Dabar jos vaikystė pasibaigė, reiks gyventi, kaip suaugusiam žmogui!
Liusi mama, pati to neplanavusi, davė idėją ir kitiems interneto vartotojams fotografuoti savo vaikus „preš ir po“.
Lauksime jūsų fotografijų „prieš ir po“. Nebloga idėja, ar ne?
Kai Polinos klausdavo, kaip reikalai, ji visada atsakydavo, kad nuostabiai. Nors visada vaikščiodavo su didžiuliais ratilais aplink akis…bet tai ne esmė. Šiais metais jos aulinukams suėjo 20 metų. Ne, tai ne tai, ką jūs pagalvojote,…
Františekas Čaneris puikiai žino, kokį neigiamą poveikį mūsų planetai daro žmogaus vystoma veikla. O ir kiekvienas iš mūsų lengvai išvardins bent 10 dalykų, kodėl planeta turėtų mūsų nemylėti. Bet ar mes tikrai susimąstome apie tai?…Kai Polinos klausdavo, kaip reikalai, ji visada atsakydavo, kad nuostabiai. Nors visada vaikščiodavo su didžiuliais ratilais aplink akis…bet tai ne esmė. Šiais metais jos aulinukams suėjo 20 metų. Ne, tai ne tai, ką jūs pagalvojote,…
Františekas Čaneris puikiai žino, kokį neigiamą poveikį mūsų planetai daro žmogaus vystoma veikla. O ir kiekvienas iš mūsų lengvai išvardins bent 10 dalykų, kodėl planeta turėtų mūsų nemylėti. Bet ar mes tikrai susimąstome apie tai?…


5,691  


ChargedBack to Top ↑