Moteris nusipirko sugriautą namą už 75 eurus ir pavertė jį savo svajonių namu
54 metų Džeinė Bek prieš 22 metus nusprendė visiškai pakeisti savo gyvenimą. Tam ji nusipirko seną namą Velse. Tuo momentu jo vertė sudarė vos 75 eurus.

Visi, kas artimai pažinojo Džeinę, negalėjo įvertinti jos pirkinio, kadangi namas buvo negyvenamos būklės. Jame nebuvo tokių pagrindinių dalykų kaip elektra ir šildymas. Stogas buvo avarinės būklės. Moters pažįstami negalėjo suprasti, kam jai prireikė šio sukiužusio namo. Juk žymiai paprasčiau pastatyti naują arba nusipirkti jau gatavą būstą, nei perstatyti tokį namą.

Atsakymas buvo paprastas. Džeinei labai patiko vaizdinga vietovė, kurioje stovėjo namas. Ir dar, namas buvo pastatytas 70-aisiais, o Džeinę visada traukė senienos. Netoli namo buvo miškas, upė ir grynas oras. Būtent tokioje vietoje ji svajojo pasitikti senatvę.
Remontui ir namo atstatymui Džeinė sugaišo beveik 22 metus. Kodėl tiek ilgai, paklausite jūs? Moteris paprasčiausiai neturėjo visos sumos iškart.

Bendros sumos, išleistos remontui, Džeinė pati negali paskaičiuoti. Pernelyg daug laiko praėjo nuo remonto darbų pradžios iki pabaigos. Mes žinome tik, kad jau gatavą namą vertina 590000eurų. Didelis skirtumas, sutikite? Tačiau ir jėgų jo rekonstrukcijai išeikvota nemažai.

Įdomu tai, kad viduje namas atrodo gana paprastai. Jo negalima pavadinti karališkais rūmais, jame nėra puošnumo ir paskutinio mados klyksmo, šeimininkei svarbiausia buvo sukurti komfortą ir jaukumą. Turtingas interjeras jai ne prie širdies.

Visi pažįstami, draugai ir kolegos nesuprato mano poelgio ir nepateisino jo. Jie tiesiog gūžčiojo pečiais, o vienas kolegų pareiškė, kad man pavažiavo stogas. Tačiau aš visiškai suvokiau, kur aš einu ir nė karto to nepasigailėjau!…
Narnija – taip vadiną trimetį katiną, gyvenantį Prancūzijoje pas Stefani Himenes. Dėka savo neįprastos išvaizdos Narnija – tikra socialinių tinklų žvaigždė. Viena šio žydraakio katino snukučio puselė nudažyta juoda spalva, o kita – pilka. Stefani…Kiek namas paprastas, tiek jis ir patogus. Moteris įrengė sauną, hidromasažinę vonią, landšaftinį sodą ir saulėtą terasą. Džeinė čia gyvena ir dirba.

Ji yra dygsniuotų antklodžių meistrė ir turi savo siuvyklą. Vietiniai piemenys nuomojasi iš jos laisvus kambarius.
Čia tvyrančiai senovės dvasiai šeimininkė nuo savęs pridėjo daug naujo. Šviesius pastelinius tonus ji pagyvino tamsiu raudonu atspalviu. Moteriai patinka grožėtis namu saulėlydyje.

Džeinei puikiai pavyko seną pusiau sugriautą namą paversti savo svajonių namu, kur ji galės ramiai praleisti savo senatvę.

Visi pažįstami, draugai ir kolegos nesuprato mano poelgio ir nepateisino jo. Jie tiesiog gūžčiojo pečiais, o vienas kolegų pareiškė, kad man pavažiavo stogas. Tačiau aš visiškai suvokiau, kur aš einu ir nė karto to nepasigailėjau!…
Narnija – taip vadiną trimetį katiną, gyvenantį Prancūzijoje pas Stefani Himenes. Dėka savo neįprastos išvaizdos Narnija – tikra socialinių tinklų žvaigždė. Viena šio žydraakio katino snukučio puselė nudažyta juoda spalva, o kita – pilka. Stefani…4,987  
Back to Top ↑