Moteris pasiėmė ir išgydė sergantį šunį, kurį norėjo užmigdyti. Dabar jo tiesiog negalima atpažinti!
Loren Bakli tai ne pirmas atvejis, kai ji gelbsti pamestus šunis nuo mirties. Prieš 4 metus ji išgelbėjo šunį, kurį ruošėsi užmigdyti. Po šio atvejo ji suprato, kad tokių nelaimingų gyvūnų dar labai daug ir jiems laiku padėjus jie bus dėkingi ir ištikimi, o mes savo ruožtu turėsime patikimą draugą visam gyvenimui.

Dabar reikėjo padėti dar vienas ligotam šuniui. Tiesą sakant, jis atrodė labai blogai. Bet Loren tai neišgąsdino. Ji nusprendė, kad padarys visa kas įmanoma, kad padėtų vargšui gyvūnui. Merginos pastangos nebuvo veltui. Pažiūrėkite foto, kaip dabar atrodo Leini!
Ši istorija nė vieno nepalieka abejingo ir įkvepia daryti gerus darbus.

Pirmąkart Loren sužinojo apie šunį, kai pamatė jo foto socialiniuose tinkluose. Jį paėmė neabejingas žmogus, bet jis, deja, negalėjo jo pasilikti. Tada mergina ir suprato, kad negali likti nuošalyje.

Veterinarijos klinikoje, kur pirmiausia jį nuvežė Loren, pasakė, kad šuo serga demodekoze ir tai lydinčiomis infekcijomis. Gyvūno negydant mirtis neišvengiama.

Leini labai pasisekė, kad ją laiku išgelbėjo ir ėmė slaugyti.

Ingredientai: – miltai – 400 g – minkštas margarinas – 200 g – cukrus – 200 g – kiaušiniai – 4 – kepimo milteliai – 2 arbatiniai šaukšteliai – 1 pakelis vanilinio cukraus – 5…
O pamenate pienišką ryžių košę iš vaikų darželio? Tokią skanią paruoš ne kiekvienas virtuvės šefas! Visos kruopos turi savo virimo gudrybes: kai kurias geriau užmerkti nakčiai, o kai kurias virti vos porą minučių. Ir šiandien…Šuniui buvo sukurtos visos būtinos sąlygos, kad gydymas greičiau duotų teigiamą rezultatą.

Leini gavo 4 mėnesių antibiotikų kursą. Pažeistą odą tepė kokosų aliejumi. Dar jai išrašė gydomąsias vonias. Kaip Loren paaiškino klinikoje, demodekozė gali pablogėti dėl streso. Todėl moteris sukūrė visas sąlygas normaliam šuns egzistavimui.

Ir greitai Leini ėmė taisytis. Ir tuo pačiu keitėsi jos išvaizda. Žiūrėkite, kokia ji pasidarė gražuolė. Meilė ir rūpestis daro stebuklus.

Ingredientai: – miltai – 400 g – minkštas margarinas – 200 g – cukrus – 200 g – kiaušiniai – 4 – kepimo milteliai – 2 arbatiniai šaukšteliai – 1 pakelis vanilinio cukraus – 5…
O pamenate pienišką ryžių košę iš vaikų darželio? Tokią skanią paruoš ne kiekvienas virtuvės šefas! Visos kruopos turi savo virimo gudrybes: kai kurias geriau užmerkti nakčiai, o kai kurias virti vos porą minučių. Ir šiandien…1,630  
Back to Top ↑