Moteris suveržė liemenį iki 33 centimetrų, kad įtiktų sutuoktiniui
1905 m gimusi Etelė Greindžer buvo pati paprasčiausia mergina, kuri rengėsi ir kirposi atitinkamai tų laikų madingoms tendencijoms. Bet tai truko iki tol, kol ji ištekėjo už Viljamo. Pora susipažino parduotuvėje, kurioje mergina dirbo.
Etelės ir Viljamo santykiai buvo gana keisti. Kartą mergina juokais šleptelėjo savo jaunikiui rankšluosčiu, už tai jis ją sučiupo ir ėmė vanoti rankšluosčiu per sėdmenis įspėjęs, kad jei tai pasikartos, jis tai padarys jau be sijono.
Įdomu tai, kad kad tuo metu Viljamas turėjo kitą meilužę, o Etelė buvo susižadėjusi su vyru, kuris neužilgo ją metė ir išėjo pas kitą. Tuo metu Viljamas išsiskyrė su meiluže, ir po kurio laiko Greindžeriai susituokė.
Viljamas jautė didžiulę aistrą moterims su aukštakulniais, dideliais auskarais ir plonomis talijomis, tampriai suveržtomis korsetais. Tarp kitko, tokie prioritetai visiškai neatitiko to meto tendencijoms. Bet tuo vyriškio keistenybės neapsiribojo: jis pasidarė pirsingą ant savo lytinio organo.

Šios nuostabios močiutės nurungs jaunutes merginas. Ir tai toli gražu ne sarkazmas. Pažiūrėkite į žiežirbas jų akyse, į tą užsidegimą ir norą gyventi bei būti gražia! Brangios moterys, aš nuoširdžiai linkiu kiekvienai jūsų sutikti senatvę…
Tatuiruotė ir (arba) pirsingas pas žmogų jau senai nustojo stebinti visuomenę. Bet šie jaunuoliai visgi priverčia praeivius atsisukti ir net sukioti pirštu prie smilkinio. Ši mergina tikrai nenusilauš piršto nosyje. Kaip jis geria vandenį? Negi…Šie keistumai nebuvo netikėti Etelei, nuo kurios vyriškis neslėpė savo beprotiškų fantazijų dar iki vestuvių. Ji taipogi žinojo, kad vyras kartais pats sau užsitempia korsetą, kojines ir kitus moteriškus drabužius.
Dėl mylimojo Etelė nešiojo aukščiausius kulniukus ir labai siaurus korsetus, o kartą paprašė vyro pradurti jai ausis. Tuo nudžiugintas Viljamas pats sugalvojo jos pirmųjų auskarų dizainą.
Kai jie tik pradėjo susitikinėti, Etelei pavykdavo suveržti liemenį iki 61 cm. Tačiau Viljamas vis nenustojo dalintis su ja naujais korsetų veržimo būdais , kuriuos jis sužinodavo madinguose žurnaluose. Vyras įkalbėjo sutuoktinę nešioti korsetą pastoviai, kad jos talija taptų dar plonesnė. Etelei teko nusileisti jam.
Kai Greindžeriams gimė mažylis, Etelės krūtinė pastebimai padidėjo. Viljamas buvo taip sužavėtas to, kad pasiūlė moteriai pradurti spenelius ir papuošti juos auksiniais žiedais. Iš pradžių moteris kategoriškai atsisakinėjo, bet paskui sutiko. Kad įtiktų keistiems vyro įnoriams, Etelė pasidarė nosies ir net skruostų pirsingą.
Kai moteris neišlaikiusi atlaisvindavo korsetą, vyras ją bardavo ir vėl jį suverždavo. Kaip tvirtino pas Viljamas, jis nevertė Etelės ką nors daryti prieš jos valią. Jis buvo įsitikinęs, kad žmona, kaip ir jis, myli korsetus ir kitas keistenybes.
Nuolanki mergina iš pradžių bijojo pasirodyti viešumoje taip atrodydama, bet po kurio laiko keista sutuoktinių pora ėmė didžiuotis savo neįprasta išvaizda.


Šios nuostabios močiutės nurungs jaunutes merginas. Ir tai toli gražu ne sarkazmas. Pažiūrėkite į žiežirbas jų akyse, į tą užsidegimą ir norą gyventi bei būti gražia! Brangios moterys, aš nuoširdžiai linkiu kiekvienai jūsų sutikti senatvę…
Tatuiruotė ir (arba) pirsingas pas žmogų jau senai nustojo stebinti visuomenę. Bet šie jaunuoliai visgi priverčia praeivius atsisukti ir net sukioti pirštu prie smilkinio. Ši mergina tikrai nenusilauš piršto nosyje. Kaip jis geria vandenį? Negi…2,690  
Back to Top ↑