Moters, besilaukiančios trynukų, echoskopijoje laukė siurprizas
36 metų Beata Benisa su savo vyru Pauelu ilgą laiką bandė pastoti.
Pasirodė, pas moterį buvo policistinių kiaušidžių sindromas, kas galėjo apsunkinti nėštumą. Be to, Beata turėjo problemų su antsvoriu, kurį ji sėkmingai nugalėjo, numetusi 35 kg. Deja, visos pastangos ir bandymai pasirodė bergždi.
Paskutinis būdas ir ilgai laukta sėkmė
Pora jau praktiškai nusivylė, bet visgi ryžosi dar vienam žingsniui – IVF. Ir jau po pirmojo bandymo gydytojai pranešė ilgai lauktą naujieną – Beata nėščia!
Bet tai buvo ne pats didžiausias siurprizas, laukęs sutuoktinių tuo metu. Esmė tame, kad pora, nepaisydama gydytojų rekomendacijų, nesusilaikė nuo intymaus artumo tuo periodu. Tai buvo vos vieną kartą, bet pasekmės buvo kolosalios.
Dar vienas siurprizas
Atėjo pirmojo ultragarso tyrimo diena. Beata susijaudinusi atėjo į ligoninę ir atsigulė ant kušetės. Ji labai tikėjosi, kad nors vienas embrionas išgyveno ir ji tikrai turės vaiką, apie kurį su vyru jie taip ilgai svajojo.
Ir čia gydytojas apstulbino Beatą: „Pas jus bus trynukai“.
„Aš tiesiog negalėjau patikėti šita laime! Mes su vyru iš pradžių net nepatikėjome daktaru!“,- pasakojo Beata.
Tai dar ne viskas
Vėliau paaiškėjo, kad iš implantuotų embrionų prigijo tik vienas. Likę du buvo pradėti natūraliu būdu!
„Tai tikra likimo ironija: po ilgų ir nesėkmingų bandymų, kai mes galiausiai ryžomės IVF, mums pavyko pastoti natūraliu būdu!“-pasakė laiminga Beata.
Gydytojai sako, kad nors reiškinys ir pasitaiko ypač retai, nieko ekstraordinaraus čia nėra. Medicina leidžia tokį aplinkybių sutapimą be kokių nors negatyvių pasekmių vaikučiams.
Ilgai laukta laimė
34-ą savaitę laiminga moteris pagimdė 3 vaikučius: Ameliją, Matildą ir Borisą. Po savaitės stacionare jie išvyko namo, kur mažylius pirmąkart pamatė Pauelas, jų tėvas.
„Auginti iškart 3 vaikus gali būti sudėtinga ir sunku, bet tai verta 100% , – pasakė mama. – Aš labai pavargtu, nemiegu naktimis, bet kai aš žiūriu į tuos mažus veidelius,mano širdis apmiršta iš laimės“.

Prieš keletą metų man naktimis labai sukdavo kojas – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad neskaudėtų. Galiausiai, bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų gyvenimo ramsčiai. Bet aš radau…
Šį video lėktuvo kabinoje filmavo vienas indų pilotas. Po skrydžio jis įkėlė jį į internetą ir parašė taip: „Čia tai, ką mato pilotas, ir laimei, nemato keleiviai“. Žiūrint į šiuos kadrus tampa aišku, kodėl pilotas…

Prieš keletą metų man naktimis labai sukdavo kojas – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad neskaudėtų. Galiausiai, bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų gyvenimo ramsčiai. Bet aš radau…
Šį video lėktuvo kabinoje filmavo vienas indų pilotas. Po skrydžio jis įkėlė jį į internetą ir parašė taip: „Čia tai, ką mato pilotas, ir laimei, nemato keleiviai“. Žiūrint į šiuos kadrus tampa aišku, kodėl pilotas…11,118  
Back to Top ↑