Moters gimimo mėnesis išduoda, kokia ji yra karalienė!
Kaip sakoma, karalienė mato karalienę, todėl, moterys, sveikos atvykę į mūsų Puotą. Pasitaisykite karūnas ir sėskite į sostą. Jau įdomu, kokia karalienė esate?

Mes turime stebuklingą veidrodį – pažvelkite į jį. Dabar veidrodis jums pasakys, kokia esate karalienė, priklausomai nuo to, kokį mėnesį gimėte.

karalienė

Kiekviena moteris yra karalienė ir nusipelno viso to, apie ką svajoja! Siūlome nudžiuginti save ir išsiaiškinti, kokia esate karalienė pagal gimimo mėnesį.

Na, pradėkime!

Valteris Manisas iš Arkanzaso kilęs iš labai religingos katalikų šeimos. Būdamas dvylikos metų jis susapnavo, kad kalbasi su Dievu. Tada Dievas jam pasakė, kad ateityje jis bus tamsiaplaukės mergaitės, vardu Kloe, tėvas. Po daugelio metų…
Johnas Vincentas (69 m.) yra Vietnamo veteranas, kurio sveikata pastaruoju metu labai pablogėjo, todėl jis atsidūrė ligoninėje.  Vyras turėjo tik vieną norą – paskutinį kartą pamatyti savo augintinį.  Johnas Vincentas neturi artimųjų, todėl jis norėjo…Sausis

Esate kantrybės ir ištvermės karalienė.

Tokios karalienės yra įpratusios sutikti su likimo iššūkius aukštai pakeltomis galvomis. Paprastai jos ne tik niekam nesiskundžia, bet ir dažnai išklauso kitų žmonių skundų bei duoda kitiems praktinių patarimų. Tokia karalienė gali ištverti labai ilgai, tačiau jei jos kantrybė išseko, saugokitės, ji sugeba bet ką.

Vasaris

karalienė

Esate karalienė, kurios visada viską pasiekia.

Tokios karalienės yra užsispyrusios, pasitikinčios savimi. Tačiau tai jų neerzina. Jos niekada nebijo sunkumų, greitai priima sprendimus, gimsta lyderėmis. Jos turi gerai išvystytą intuiciją, kuri padeda gerai suprasti žmones. Dievina vaikus.

Kovas

Jūs esate karalienė, kuri iš tikrųjų yra tikra ponia.

Tokios karalienės yra ypač jautrios, švelnios, pažeidžiamos ir kuklios. Jos užsispyrę, bet atrodo labai gražiai. Turi įgimtą stiliaus pojūtį. Šias karalienes visada traukia tikri karaliai, pasirengę jas apsaugoti nuo visų likimo smūgių.

Balandis

karalienė

Jūs esate karalienė maištininkė.

Ir nėra taip, kad tokia karalienė mėgsta laužyti taisykles. Ne, dalykas yra tas, kad jos turi savo taisykles. Drąsios, nuoširdžios ir ryžtingos, turinčios nepaprastą moterišką patrauklumą, jos lengvai nustato savo taisykles, kad ir kur eitų. Vyrai žavisi jomis pirmo žvilgsnio.

Gegužė

Esate karalienė- karė.

Nustebote, kad ši kilminga dama iš tikrųjų yra tikras karys, griežta ir teisinga? Visi nustebo. Šios karalienės yra nepriekaištingos- viena vertus, jos yra gimusios namų šeimininkės, kita vertus, jų ryžto, drąsos ir valios kiti gali tik pavydėti. Dažniausiai jos būna labai gerai susitvarkę gyvenimus.

Birželis

karalienė

Jūs esate karalienė aiškiaregė.

Šios karalienės gerai išmano žmones, nemėgsta konfliktų, yra labai malonios. Tačiau jos turi vieną paslaptį- šeštasis pojūtis padeda atspėti ateitį, tačiau jaunystėje jos retai pasitiki tuo šeštuoju pojūčiu. Jų mėgstamiausios gėlės yra ramunėlės.

Liepa

Jūs esate karalienė- vyrų širdžių užkariautoja.

Vaikystėje labai graži mergaitė dažnai tampa gražia moterimi, vis dėlto galingesnė mama gali tarsi sutraiškyti grožį … Tačiau kai tik atsiranda palankios sąlygos, jų grožis pražysta ir džiugina aplinkinius. Vyrai tiesiog pamišę dėl tokių moterų, tačiau šios karalienės nekelia išvaizdos į pirmąją vietą. Jaunystėje jos dažnai įsimyli, sudega, bet galų gale susitinka su savo vyru.

Rugpjūtis

karalienė

Esate karališka karalienė.

Šios karalienės yra gimusios lyderės, gebančios vadovauti žmonėms. Paprastai jos gyvenime pasiekia labai daug, tačiau vis dėlto namai ir šeima joms yra svarbiausi dalykai. Tikrai sąžiningi ir padorūs žmonės.

Rugsėjis

Jūs esate karalienė-fėja.

Šios karalienės gali turėti skirtingus personažus, tačiau jas vienija vienas dalykas, jos yra pasižyminčios išoriniu tikslumu, netgi pedantiškumu, kartais pabrėžiančios kuklią išvaizdą ir galinčios sukurti stebuklą iš nieko. O jūs pagalvojote, kodėl šioms karalienėms visada pavyksta pagaminti labai skanų maistą?

Spalis

karalienė

Esate jausmingumo karalienė.

Šios karalienės gyvenime vadovaujasi jausmais, nors išoriškai gali atrodyti net šaltos … Tačiau viduje susilieja ledas ir ugnis. Fatališkos moterys sugeba sužavėti bet kurį vyrą tik vienu žvilgsniu. Tuo pačiu metu jos mėgsta apsimesti mielomis ir paprastomis.

Lapkritis

Jūs esate karalienė burtininkė

Šios karalienės tikrai moka mylėti. Aistringos, labai charizmatiškos moterys. Puikūs psichologai, lengvai atspėja žmonių ketinimus. Šios karalienės tikrai žino, kaip užjausti, dažnai sapnuoja pranašiškus sapnus.

Gruodis

karalienė

Esate Karalienė- klajūnė

Net jei šios karalienės visą gyvenimą gyvena vienoje vietoje, jos vis tiek lieka klajoklėmis. Išoriškai pavyzdingi sutuoktiniai dažnai svajoja apie kažką panašaus … Ir dažniausiai jų svajonės išsipildo. Svarbiausia yra tikėti!

Valteris Manisas iš Arkanzaso kilęs iš labai religingos katalikų šeimos. Būdamas dvylikos metų jis susapnavo, kad kalbasi su Dievu. Tada Dievas jam pasakė, kad ateityje jis bus tamsiaplaukės mergaitės, vardu Kloe, tėvas. Po daugelio metų…
Johnas Vincentas (69 m.) yra Vietnamo veteranas, kurio sveikata pastaruoju metu labai pablogėjo, todėl jis atsidūrė ligoninėje.  Vyras turėjo tik vieną norą – paskutinį kartą pamatyti savo augintinį.  Johnas Vincentas neturi artimųjų, todėl jis norėjo…3,822  
Back to Top ↑