Moterys visame pasaulyje nustojo skustis kojas ir įkūrė „Plaukuotų moteriškų kojų klubą“
Kokių tik naujovių neprigalvoja feministės. Visame kame jos mato moterų teisių pažeidimus. Tai kviečia visas dailiosios lyties atstoves atsisakyti liemenukų,kadangi šį atributą primetė vyrai. Dabar atėjo eilė švelnioms nuskustoms moteriškoms kojytėms. Tai moterų silpnumo požymis ir jo reikia atsisakyti.
Kai kurioms merginoms ši idėja patiko, ir jos nustojo naudotis skustuvu ar epiliatoriumi. Socialiniuose tinkluose atsirado ištisa bendruomenė, pavadinta „Plaukuotų moteriškų kojų klubu“, kuri kasdien tampa vis populiaresnė.
Interneto klubas kviečia visas dailiosios lyties atstoves nustoti naudotis plaukų šalinimo priemonėmis ir prisijungti prie moterų, turinčių plaukuotas kojas,  bendruomenės. Kaip įrodymą reikia įkelti savo neskustų apatinių galūnių fotografijas.
Visi mes puikiai suprantame, kaip sudėtinga yra žmonėms senatvėje. Ypač, kai jų amžius pasiekia 90 metų ribą. Atsiranda rimtų sveikatos problemų. Protas jau nustoja būti šviesus. Tai suvokė ir vaikinas vardu Šonas, žiūrėdamas į savo…
Šiandien praktiškai pas kiekvieną žmogų yra išmanusis telefonas su nebloga kamera. Nieko jau nenustebinsi kokybiškomis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Būtent todėl fotografams reikia kaskart tobulėti ir sugalvoti originalius siužetus savo nuotraukoms. Į fotografijas iš šio rinkinio…Blogo įkūrėja Sara visoms naujai prisijungusioms pareiškia, kad bendruomenė skirta moterims, turinčioms pernelyg didelę kojų augmeniją.
Profilyje publikuotas didžiulis kiekis žavių gauruotų kojyčių.
Daugelis autorių palieka savo komentarus. Viena jų pareiškė, kad nustojo gėdintis plaukų ant savo kūno.
Kita pažymėjo, kad su plaukuotomis kojomis jaučiasi moteriškesnė.
Trečia papasakojo, kad po to, kai nustojo šalinti kojų augmeniją, ilgą laiką nepasitikėjo savimi, bet įstojusi į bendriją ir peržiūrėjusi kitų merginų foto, pagaliau galėjo nusiraminti.
Kai kuriose fotografijose pastebimos aiškiai vyriškos kojos, padengtos „kailiniu kilimu“, tačiau klubo autorė kažkodėl jų nešalina.
Visi mes puikiai suprantame, kaip sudėtinga yra žmonėms senatvėje. Ypač, kai jų amžius pasiekia 90 metų ribą. Atsiranda rimtų sveikatos problemų. Protas jau nustoja būti šviesus. Tai suvokė ir vaikinas vardu Šonas, žiūrėdamas į savo…
Šiandien praktiškai pas kiekvieną žmogų yra išmanusis telefonas su nebloga kamera. Nieko jau nenustebinsi kokybiškomis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Būtent todėl fotografams reikia kaskart tobulėti ir sugalvoti originalius siužetus savo nuotraukoms. Į fotografijas iš šio rinkinio…2,797  
Back to Top ↑