Namas, kuriame sustojo laikas! Senjoras namų interjere nieko nekeitė net nuo 1948 metų
89 metų Liverpulio gyventojas puikiai žino, kad jo namai yra jo tvirtovė. Britų pensininkas savo namuose gyvena nuo 1948 metų.

Jis niekada nieko nekeitė viduje, sutaupydamas tūkstančius svarų renovacijai ir baldams. Čia kiekviena detalė jam primena laimingus laikus, vaikystę ir mylinčius tėvus.

Pažvelkite į jo namus, kurių interjeras nepasikeitė daugiau nei 70 metų.

Dougas Bethelis iš Liverpulio vis dar gyvena name, kuriame užaugo. Prieš 72 metus jis persikėlė čia su tėvais ir šešiais broliais bei seserimis. Tada tėvas ir motina įsigijo šį namą tik už 800 svarų.

” alt=”” width=”591″ height=”286″ data-src=”https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/W2oZsUF0o7zxLoZZh7KzulyNICRZqVyP_jpg.jpg” data-srcset=”https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/W2oZsUF0o7zxLoZZh7KzulyNICRZqVyP_jpg.jpg 591w, https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/W2oZsUF0o7zxLoZZh7KzulyNICRZqVyP_jpg-300×145.jpg 300w” data-sizes=”(max-width: 591px) 100vw, 591px” />Buvęs jūreivis niekada neturėjo savo šeimos, nes dažnai plaukiojo ilgose misijose. Grįžęs iš kelionių, jis gyveno su motina ir tėvu iki jų mirties 1976 ir 1988 metais.

” alt=”” width=”587″ height=”392″ data-src=”https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/c3PU0zffbnu90QYYPKKwPrKQ0lnYwUvk_jpg.jpg” data-srcset=”https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/c3PU0zffbnu90QYYPKKwPrKQ0lnYwUvk_jpg.jpg 587w, https://www.zinoti.lt/wp-content/uploads/2020/12/c3PU0zffbnu90QYYPKKwPrKQ0lnYwUvk_jpg-300×200.jpg 300w” data-sizes=”(max-width: 587px) 100vw, 587px” />

Norėdamas išsaugoti kuo daugiau malonių vaikystės ir tėvų prisiminimų, Dougas daugiau nei šešis dešimtmečius nieko nepakeitė.

Viskas namuose vis dar primena jo vaikystę ir jaunystę.
Bute nėra centrinio šildymo. Pensininkas namus šildė anglimi iki praėjusių metų.

Organų donorystė yra labai reiklus procesas. Tie, kurie savo noru dovanoja savo organus kitiems žmonėms, nusipelno būti pasveikinti kaip didvyriai – deja, jie dažnai būna pamirštami. Štai kodėl Aidaho Šv. Luko Meridiano medicinos centro visi darbuotojai nusprendė…
Ši žiemos mišrainė jums tikrai patiks! Ji labai panaši į „Olivier“ salotas, tačiau turi savo ypatumų ir niuansų. Jums tiesiog būtina ją išbandyti! Žiemos mišrainė labai panaši į „Olivier“ salotas, tik jai, žinoma, salotų lapai nenaudojami. Nors…Miegamieji vis dar tokie patys, kokie buvo tada, kai Dougas ir jo broliai bei seserys buvo vaikai. Namas išlaikė originalias duris, lubas ir grindis.

Dougo tėvai tapetus pakeitė tik nusipirkę namą.

Prieš dešimt metų pensininkas pakeitė senus elektros laidus ir įdėjo naujus kištukus. Dabar name yra moderni elektros sistema su trijų polių lizdais. Bet Dougas vis tiek išsaugojo kai kuriuos senus lizdus kaip suvenyrus.

Didžioji dalis baldų yra antikvariniai. Daugelis daiktų yra brito tėvų dovanos per vestuves. Jis vis dar naudoja peilį, kurį jie gavo per vestuves.

Dougas pripažįsta, kad 1950-ieji buvo laimingiausi jo gyvenimo metai. Čia prabėgo jo vaikystė.

Pensininkas sako, kad visi, kurie ateina pas jį, žavisi senu interjeru. Visi sako, kad jo namas yra gražus ir nuostabus.

Tarnyboje, jūrų pajėgose, Dougas valdė radarus HMS Rapid. Po išėjimo į pensiją jis dirbo mūrininku, o vėliau – dujų parduotuvėje pardavėju. Dougas dabar gyvena senajame name su savo jaunesniąja seserimi, 86 metų Brenda.

Namas buvo pastatytas 1897 metais. Jis ištvėrė du sprogimus: pirmąjį per Antrąjį pasaulinį karą, kai granata atsitrenkė į pastatą, toje pačioje gatvėje, ir antrą 1986 metais, kai šalia kaimynų namo sprogo dujų balionas.

Nepaisant visko, brito namas išliko. Dougas sako, kad žiemą viduje labai šalta ir ant sienų atsiranda naujų įtrūkimų, tačiau jis nieko nenori keisti.

Mėgstamiausia Dougo vieta yra virtuvė. Ten vis dar yra senoji orkaitė, kuri tinkamai veikia.

Pensininkas džiaugiasi, kad sutaupė daug pinigų neišleisdamas renovacijai, baldams ir šiuolaikinei technikai.

Britas myli savo namus. Kiekviena detalė jam primena geriausias gyvenimo akimirkas. Čia su juo kartu gyvena prisiminimai apie jo šeimą ir laimingai praleistą laiką su artimaisiais.

Organų donorystė yra labai reiklus procesas. Tie, kurie savo noru dovanoja savo organus kitiems žmonėms, nusipelno būti pasveikinti kaip didvyriai – deja, jie dažnai būna pamirštami. Štai kodėl Aidaho Šv. Luko Meridiano medicinos centro visi darbuotojai nusprendė…
Ši žiemos mišrainė jums tikrai patiks! Ji labai panaši į „Olivier“ salotas, tačiau turi savo ypatumų ir niuansų. Jums tiesiog būtina ją išbandyti! Žiemos mišrainė labai panaši į „Olivier“ salotas, tik jai, žinoma, salotų lapai nenaudojami. Nors…2,543  
Back to Top ↑