Nekeptas tortas iš sausainių, varškės ir džiovintų slyvų. (y)
Norint pasimėgauti skaniu desertu ir nustebinti artimuosius, nereikia būti superkietu kulinaru, pusę vakaro maišyti tešlą, o po to kas 5 minutes bėgioti prie orkaitės. Pasirinkę šį nekepto torto receptą, galėsite lengvai jį pagaminti, o po to su puodeliu arbatos laukti, kol jis šaldytuve prasismelks kvapais ir skoniais.

 

 

 

Šis desertas gaminamas labai paprastai, o sugadinti jo tiesiog neįmanoma. Sausainių nesijaučia, jų skonis pasidaro, lyg kepto biskvito. Išbandykite!

Ingredientai:

 • Sausainiai  — 48 vnt.;
 • Varškė — 500 g;
 • Cukrus — 1 stiklinė;
 • Grietinė— 250 ml;
 • Sviestas  — 100 g;
 • Džiovintos slyvos— 150 g;
 • Šokoladas — pagal skonį (juodas);

Gaminimas:

 1. Džiovintas slyvas užpilkite verdančiu vandeniu. Palikite 15 minučių pastovėti. Nupilkite vandenį ir smulkiai jas supjaustykite.
 2. Paruoškite kremą. Blenderiu suplakite varškę su cukrumi. Pridėkite riebios grietinės. Gerai išmaišykite.
 1. Tada į masę sudėkite ištirpintą sviestą. Vėl išmaišykite.
 2. Sudėkite pirmą sluoksnį minkštų sausainių (12 vnt.).Ištepkite juos dalimi kremo.
 3. Tada išdėliokite paruoštas džiovintas slyvas. Ant viršaus – dar vieną sausainių sluoksnį ir pakartokite procedūrą. Galiausiai turi išeiti 4 sluoksniai.
 4. Palikite šiek tiek kremo torto viršui ir šonams ištepti. Papuoškite tortą kakavos milteliais arba šokoladu.

Šiame torte naudojamos džiovintos slyvos, bet jūs galite dėti bananus, o vasarą persikus. Bet ką, kas jums labiau patinka. Bet kokiu atveju gausis labai skaniai! Gero apetito!

Kai sakom „Švelnus manikiūras“, suprantam kažką lengvo, pakilaus, mielo ir romantiško. Jis visada madingas ir populiarus daugelio moterų tarpe. Jis puikiai atrodo ant trumpų ir ilgų nagų.    
Mama sėdėjo fotelyje, liūdnai nuleidusi galvą, klausėsi mokyklos psichologo. Slavka stovėjo prie durų, įširdęs, iš padilbų, žiūrėjo į „psichinę“. Staiga mama pašoko ir suriko: „Nors ir į vaikų namus atiduokite, nebegaliu aš daugiau su juo“. Vėl…Kai sakom „Švelnus manikiūras“, suprantam kažką lengvo, pakilaus, mielo ir romantiško. Jis visada madingas ir populiarus daugelio moterų tarpe. Jis puikiai atrodo ant trumpų ir ilgų nagų.    
Mama sėdėjo fotelyje, liūdnai nuleidusi galvą, klausėsi mokyklos psichologo. Slavka stovėjo prie durų, įširdęs, iš padilbų, žiūrėjo į „psichinę“. Staiga mama pašoko ir suriko: „Nors ir į vaikų namus atiduokite, nebegaliu aš daugiau su juo“. Vėl…


9,272  


ChargedBack to Top ↑