Nelaimingas benamis šuo užmigo ant sofos, o čia jo jau laukė laiminga ateitis!
Vietinės prieglaudos darbuotojai dirbo, kaip ir visomis savo darbo dienomis, tik staiga pro duris įėjo benamis šunelis.
Jis labai sirgo ir buvo labai išsekęs, todėl susisuko į kamuoliuką ant sofos ir ramiai užmigo. Šuo lyg būtų žinojęs, kur jam reikia ateiti, kad surastų išsigelbėjimą. Savanoriai ne iškart pamatė nelaimingą šunį, užklydusį į jų prieglaudą. Šunelio oda buvo labai blogos būklės, kailis krito gabalais.
Žmonės biure suprato, kad šunelį reikia kažkaip prisijaukinti. Feiri, taip jie pavadino mažylę, reikėjo pamaitinti ir pagirdyti. Bet vos tik darbuotojai pabandė tai padaryti, šunelis puolė bėgti.
Kitą dieną šuo vėl atėjo ir atsigulė pamiegoti ant jai jau pažįstamos sofos. Dabar jau savanoriai nepasimetė. Kai tik šuo užmigo, jie uždarė duris, kad šuo negalėtų pabėgti.
Šunelis kentė nuo užleistos odos ligos, dėl kurios nukrito beveik visas jo kailis. Iš ausų sunkėsi kraujas. Aišku, kad šunelis jau seniai sirgo, bet neatsirado nieko, kas būtų norėjęs padėti gyvūnui…
Kai tik šunelis atsidūrė veterinaro rankose, šis ėmėsi darbo neatidėliodamas. Prieglaudos direktoriaus pavaduotojo žodžiais tariant, Feiri drąsiai iškentė visus nemalonius tyrimus ir procedūras, jausdama, kad jai nori padėti.
Be to, pasirodė, kad tai labai švelnus ir geras šunelis. Jis pasitikėdamas glaudėsi pas prieglaudos darbuotojus ir smagiai vizgino uodegą, sveikindamas žmones, norinčius jam padėti.
Šuneliui prireikė pusmečio, kad visiškai pasveiktų, nors po trijų mėnesių jau atsirado šeima, panorusi pasiimti mielą ir linksmą „mergytę“. Žmonės sutiko palaukti, suprasdami, kad Feiri būtinai reikia pasveikti.
Neseniai sužinojome, kad šunelis jau gyvena naujuose namuose ir turi mylinčius šeimininkus. Ir jos kailiukas gražiai ataugo, todėl šunelis atrodo puikiai.
Svarbiausia – Feiri sveika ir laiminga! Pažvelkite, kaip ji šypsosi.

Meilė – tai ne jausmas. Visi mes įpratome manyti, kad meilė – tai jausmas. Bet tai nenusako tikros meilės. Kai mes sutinkame kažką ir tiesiog skrajojame iš laimės – tai gali būti cheminių procesų, kurie…
Aš nusprendžiau parašyti šį laišką savo pačios ateičiai ne todėl, kad noriu tokiu būdu apgauti sklerozę arba apsisaugoti nuo senatvės demencijos. Šiais atvejais šis laiškas vargu ar gali kuo nors padėti. Bet, gali būti, kad…Meilė – tai ne jausmas. Visi mes įpratome manyti, kad meilė – tai jausmas. Bet tai nenusako tikros meilės. Kai mes sutinkame kažką ir tiesiog skrajojame iš laimės – tai gali būti cheminių procesų, kurie…
Aš nusprendžiau parašyti šį laišką savo pačios ateičiai ne todėl, kad noriu tokiu būdu apgauti sklerozę arba apsisaugoti nuo senatvės demencijos. Šiais atvejais šis laiškas vargu ar gali kuo nors padėti. Bet, gali būti, kad…


1,696  


ChargedBack to Top ↑