Nepakartojama vyro reakcija pamačius žmonos nuotraukas po fotošopo
Fotografė iš Teksaso Viktorija Chalton turėjo fotosesiją su viena per 40-tį perkopusia amerikiete, kuri, nors ir turėjo puikų kūną, pageidavo, kaip ir dauguma moterų, šiek tiek pagražinti nuotraukas, paslėpti celiulitą, strijas, nereikalingas raukšleles.

Šias nuotraukas ji norėjo padovanoti per Kalėdas vyrui, su kuriuo susituokę jau daugiau nei 20 metų. Žodžiu, norėjo vėl įžiebti kibirkštėlę. Todėl moteris norėjo atrodyti idealiai. Kai vyras atvertė nuotraukų albumą, jis sustingo… O po to parašė fotografei jaudinantį laišką, kuris sulaukė daugiau nei 1,5 tūkstančių ,,patinka“ ir bemaž 1500 pasidalinimų:

 

„Sveiki, Viktorija,

Rašau jums todėl, kad neseniai gavau savo žmonos nuotraukų albumą. Aš nenoriu, kad galvotumėt, jog esu nepatenkintas jūsų darbu… bet turiu minčių, kuriomis noriu pasidalinti su jumis.

Mes su žmona kartu nuo 18 metų, mes turime du nuostabius vaikus. Mes per šį laiką turėjome daug pakilimų ir nuopuolių, ir aš manau… aš ŽINAU, kad mano žmona padarė šias nuotraukas, kad vėl ,,įžiebtų kibirkštį“. Ji kartais skundžiasi, kad jai atrodo, jog ji man neatrodanti patraukli ir netgi ji manęs nekaltintų, jeigu susirasčiau jaunesnę.

Kai atverčiau albumą, mano širdis sustojo. Šios nuotraukos… nors jos ir gražios ir jūs labai talentinga fotografė.. tai ne mano žmona. Jūs panaikinote kiekvieną jos kūno linkį… Nors ir esu įsitikinęs, kad ji pati jūsų to prašė, išnyko viskas, iš ko sudarytas mudviejų gyvenimas. Kai paslėpėte strijas, jūs panaikinote mūsų vaikų gimimo žymes. Kai neliko raukšlių, neliko ir dviejų dešimtmečių mudviejų juoko ir liūdesio. Kai neliko jos celiulito, neliko ir jos meilės kepiniams ir viso to, ką skanaus mes suvalgėme per tuos metus.

Tai sakau jums tai ne todėl, kad blogai vertinu jūsų darbą. Nenoriu, kad blogai jaustumėtės. Jūs tiesiog dirbote savo darbą, ir aš tai suprantu. Jums rašau norėdamas padėkoti. Pamatęs šias nuotraukas, supratau, kad tikrai per retai sakau žmonai, kaip stipriai myliu ją tokią, kokia ji yra. Ji tai girdi per retai, todėl pagalvojo, kad noriu, kad ji atrodytų taip, kaip šiose pagražintose nuotraukose. Privalau būti geresnis ir iki savo dienų pabaigos mylėsiu ją su visais jos kūno netobulumais.

Ačiū jums už supratimą.“

Mažai kam patinka tvarkyti virtuvę… Garintuvo, šaldytuvo bei plytelių valymas bei plovimas kartais kai kurioms šeimininkėms sukelia isteriją. Jūsų dėmesiui siūlome kelias buitines gudrybes, kurios padės išplauti tai, kas atrodo, kad išplauti buvo jau nebeįmanoma.    …
  Jūs tokio dalyko tikrai nematėte, negirdėjote. Įsivaizduokite mylinčią vienas kitą porą, kuri kartu jau daugiau nei 60 metų. Tai nuostabi šeima iš Amerikos. Jūs tik įsivaizduokite, jiems gimė jau 103 anūkai. Yra šalių, kur gyvena 100…

Mažai kam patinka tvarkyti virtuvę… Garintuvo, šaldytuvo bei plytelių valymas bei plovimas kartais kai kurioms šeimininkėms sukelia isteriją. Jūsų dėmesiui siūlome kelias buitines gudrybes, kurios padės išplauti tai, kas atrodo, kad išplauti buvo jau nebeįmanoma.    …
  Jūs tokio dalyko tikrai nematėte, negirdėjote. Įsivaizduokite mylinčią vienas kitą porą, kuri kartu jau daugiau nei 60 metų. Tai nuostabi šeima iš Amerikos. Jūs tik įsivaizduokite, jiems gimė jau 103 anūkai. Yra šalių, kur gyvena 100…2,878  
Back to Top ↑