Nepaprasta pora, kuri susituokė 100 ir 103 metų amžiaus
Amerikoje, Ohajo valstijoje gyvena neįprasti jaunavedžiai. Naujai iškeptam vyrui Džonui Kukui 100 metų, o jo žmonai Filisei – 103 metai. Tarp kitko, tarp jos giminaičių yra ilgaamžiai. Pavyzdžiui, Filisės motina išgyveno 106 metus.
Džonas savo laiku dalyvavo Antrajame Pasauliniame kare.
Vestuvės įvyko neseniai. Prieš savaitę labai garbingo amžiaus įsimylėjėlių porelė kreipėsi į vietinį teismą prašydami leidimo sudaryti santuoką. Jiems atsakė, kad jie gali tai padaryti tiesiog dabar.
Kukas vėliau prisiminė, kad po to, kai jiems pasiūlė susirašyti nedelsiant, jis pagalvojo, kad tai labai gerai. Reikia netempti, o baigti su šiuo reikalu kuo greičiau.
Abu žengė į tai sąmoningai. Jie susitikinėjo jau daugiau nei metus ir iš anksto nusprendė įstatyminiu pagrindu sutvirtinti savo santykius.
O Filisė, komentuodama malonų jiems įvykį, atsakė, kad tai galim pasirodyti neįtikėtina, bet jie iš tiesų įsimylėję vienas kitą.
Kiekvienas iš pensininkų praeityje turėjo savo antrą pusę. Bet gyvenimas sutvarkė taip, kad ir Džonas, ir Filisė liko vieni. O dabar tiesiog laimingi, kadangi rado vienas kitą ir jaučia abipusę meilę.
Kukas pastebėjo, kad jie abu buvo labai patenkinti bendravimu ir laiku, kurį praleidžia kartu. Juk jie turi daug bendro.
Jie ilsisi dviese, dažnai pietauja gryname ore. Net važinėjasi specialiais motoroleriais ilgais senelių namų koridoriais.
Bet atsitinka, kad jie ir pailsi vienas nuo kito. Kiekvienas turi nuosavą butą. Kai norisi, jie kurį laiką ten gyvena vienatvėje.

Andrea Ivanova gyvena Bulgarijoje. Ji 20 metų studentė. Sekdama madą, ji susigadino savo išvaizdą taip, kad net tėvai negali atpažinti savo dukters. Mergina pasidarė 15 plastinių ir kosmetinių operacijų. Keista, bet ji buvo nepatenkinta savo…
Aš – mūsų akys, o Trevoras – mūsų kojos“, sako Melani Knecht. Ji neįgali ir gali judėti tik su vežimėliu, bet likimas lėmė taip, kad mergina jau pabuvojo daugelyje nacionalinių parkų ir reguliariai kyla į…Andrea Ivanova gyvena Bulgarijoje. Ji 20 metų studentė. Sekdama madą, ji susigadino savo išvaizdą taip, kad net tėvai negali atpažinti savo dukters. Mergina pasidarė 15 plastinių ir kosmetinių operacijų. Keista, bet ji buvo nepatenkinta savo…
Aš – mūsų akys, o Trevoras – mūsų kojos“, sako Melani Knecht. Ji neįgali ir gali judėti tik su vežimėliu, bet likimas lėmė taip, kad mergina jau pabuvojo daugelyje nacionalinių parkų ir reguliariai kyla į…1,717  
Back to Top ↑