Niekada negrįžk pas tą, kuris tave sulaužė
Neleisk tam įvykti silpnumo momentu, kai tu jautiesi vieniša ir tiesiog nori, kad kažkas artimas tave paguostų. Neleisk tam įvykti, kai tu skandini savo liūdesį vyno butelyje ir siuntinėji žinutes, dėl kurių ateityje nekęsi savęs.
Neleisk tam įvykti, manydama, kad tu jau nerasi nieko geriau už jį. Neleisk tam įvykti, laikydama, kad jis dar pakankamai arti, ir tu gali jį pasiekti…
Nebėk pas jį vien todėl, kad jautiesi vieniša, liūdna, arba dėlto, kad sudaužyta širdis sako taip pasielgti. Suprask, kad žmogus, kuris tave sulaužė, negalės išgydyti tavo žaizdos ir suklijuoti sudužusios širdies. Galų gale, juk jis ją ir sudaužė.
Tu gali manyti, kad jis tapo kitoks. Bet tai netiesa, jis liko toks pat, koks buvo. Galbūt jam pačioje pradžioje pavyks apsimesti, kad jis tapo geresniu. Bet tikrovėje žmonės nesikeičia.
Pradžioje, žvelgiant į jo pastangas, tau atrodys, kad tu priėmei teisingą sprendimą. Atrodys, kad šį kartą tikrai viskas bus kitaip: juk jis taip rūpinasi tavimi ir jūsų santykiais. Bet greitai laimė sugrius, ir viskas įvyks lygiai taip, kaip ir pirmą kartą.
Taip, tu jį myli. Ir tai, kad tu nori jį susigrąžinti, visiškai nesako apie silpnumą, todėl kad tu nuoširdžiai tiki tais žmonėmis, kuriuos myli. Bet ar verta du kartus duoti eilinį šansą tam, kuris dėl savo egoizmo nuolat tempia tave į dugną ir daužo tavo širdį?
Tu visa širdimi nori būti šalia jo, nors žinai, kad jūsų bendravimas vėl baigsis tavo ašaromis. Bet žinai ką? Pabandyk pagalvoti apie save.
Žinok savo kainą ir gink save.
Žinau, dabar tau labai sunku, bet ateityje viskas susitvarkys, ir skausmas, kurį tu jauti viduje, palaipsniui nurims. Tam gali reikėti daugiau laiko, bet galų gale viskas bus gerai.
Pasikliauk tik savimi ir toliau dirbk ties tuo, kuo tu nori būti. Ir tada tavo laimė vėl bus tik tavo. Ir nuostabiausia tai, kad tu būsi ta, kuri ją sukūrė.
Plačiai paplitęs stereotipas teigia, kad moteriška laimė priklauso nuo šeimyninės padėties ir vaikų turėjimo. Dešimtmečio tyrimo rezultatai rodo, kad priklausomybė iš tiesų yra, bet visiškai kitokia, nei priimta manyti. Netekėjusios ir bevaikės moterys, pasirodo, laimingesnės…
Dienos Anekdotas 😀 Eina gatve blondinė, juodaplaukė ir rudaplaukė. Išgirsta, kad atvažiuoja policija. Visos trys labai išsigąsta ir sulenda į maišus. Po kiek laiko atbėga policininkai ir pamato tris stovinčius maišus. Prieina prie rudaplaukės maišo…

Plačiai paplitęs stereotipas teigia, kad moteriška laimė priklauso nuo šeimyninės padėties ir vaikų turėjimo. Dešimtmečio tyrimo rezultatai rodo, kad priklausomybė iš tiesų yra, bet visiškai kitokia, nei priimta manyti. Netekėjusios ir bevaikės moterys, pasirodo, laimingesnės…
Dienos Anekdotas 😀 Eina gatve blondinė, juodaplaukė ir rudaplaukė. Išgirsta, kad atvažiuoja policija. Visos trys labai išsigąsta ir sulenda į maišus. Po kiek laiko atbėga policininkai ir pamato tris stovinčius maišus. Prieina prie rudaplaukės maišo…2,053  
Back to Top ↑