Niekam neleiskite savęs žeminti! Štai ką reikia daryti, kad nustotų jus mindyti
Dalai-Lama sakė, kad jūs visada turite kurti gėrį, kai yra galimybė (o galimybė yra visada).

Nieko blogo tame, jei rodysite gerumą aplinkiniams. Tai leidžia mums miegoti ramia sąžine. Bet jei jūs leisite kitiems jumis naudotis, reiktų peržiūrėti savo pažiūras.

8 patarimai, kaip neleisti kitiems šluostytis į jus kojų:

  1. Labiau save vertinkite.

Tai svarbiausias punktas. Jei jūs nepakankamai save vertinate, tada nuolankiai priimsite viską, kas su jumis vyksta.

Nemaišykite tokio susitaikymo su kantrybe arba ištikimybe. Mylėkite žmones, bet visada būkite pasiruošę atsisakyti tų, kurie neverti jūsų laiko, jūsų jėgų ir dėmesio.

  1. Nelyginkite savęs su kitais.

Nuolatinis savęs lyginimas su kitais žemina jūsų savivertę. Tai kaip liga, dėl kurios jūs nenormaliai jaučiatės. Žinoma, iš šalies visada atrodo, kad gera ten, kur mūsų nėra.

Būkite dėkingi už tai, ką jūs turite, didžiuokitės savo pasiekimais, kad ir kokie jie būtų.

  1. Išsiaiškinkite, ko iš tikrųjų norite.

Kokios jūsų vertybės? Ko jūs laukiate iš partnerio?

Suformuokite savo norus, kaip galima konkrečiau- kuo aiškiau, tuo geriau. Kitaip jūs niekada negalėsite suprasti, kas prie ko. Žinodami savo norus, jūs visada galėsite teisingai pasirinkti, o tai labai padės jums ateityje.

  1. Išmokite pasakyti „ne“.

Kartais tenka apginti savo nuomonę, nesistengiant patenkinti visų visada. Pavyzdžiui, nenutiks nieko baisaus, jei jūs šiandien nenueisite į darbą.

Jūs neprivalote save versti padėti kitiems, jei jūs negalite sau to leisti. Jei kažkas jums nepatinka, nesigėdykite pasakyti „ne“ – po to patys sau padėkosite.

  1. Niekada nesitenkinkite mažesniu.

Nesvarbu, ar kalbama apie santykius, ar apie karjerą: niekada nesutikite su mažiau, nei jūs esate verti. Jūs nusipelnote pagarbos ir laimės.

Nepasiduokite savo baimėms. Geriau praleisti netikusią galimybę, nei po to kentėti dėl to. Rinkitės tik tai, kas tinka jums, o ne kam nors kitam.

  1. Būkite egoistais.

Laikas nuo laiko verta save pastatyti į pirmą vietą ir užsiimti bet kokia veikla: klausytis muzikos, skaityti knygą, keliauti…

Jūs negalite visą gyvenimą rūpintis kitais. Jūsų poreikiai ne mažau svarbūs.

  1. Nesijaudinkite dėl to, ką apie jus pagalvos kiti.

Jūsų laimė yra svarbesnė, negu aplinkinių nuomonė. Būkite sąžiningi su savimi. Jums nereikia pritarimo, kad taptumėte tuo, kuo norite tapti.

Ir neturi reikšmės, ar patinka kitiems jūsų požiūris. Jie neturi teisės keisti jūsų tikslų, poreikių ir norų.

  1. Kalbėkite apie savo jausmus.

Neslėpkite savo jausmų. Jeigu jūs nesusitvarkote su darbo krūviu, pasakykite apie tai valdžiai. Jei draugė jus kažkuo įskaudino, pasakykite jai apie tai.

Uždarydami savo jausmus viduje, jūs tik kenkiate sau. Nebijokite išsakyti savo nuomonės.

Pabaigai citata:

 „Žmogus neprivalo nieko įtikinėti tuo, kuo tiki pats. Jam nereikalinga svetima nuomonė, kad būtų savimi patenkintas. Jei jis pats priims save, tai jį priims visas pasaulis“. (Lao Dzė)

Prisiminkite: niekas nesirūpina jumis, tik jūs pats!

Internete plinta vaizdo įrašas iš Kinijos, kuriame užfiksuota akimirka, kai žmona išsiaiškino vyro neištikimybę. Moteriai kilus įtarimui dėl savo vyro jį nusprendė jį pasekti. Viešbutyje moteris savo vyrą užklupo įvykio vietoje kartu su kita moterimi.…
Naminiai gyvūnai visada buvo džiaugsmo ir tik pozityvių emocijų šaltinis. Kas paskatina juos daryti vienus ar kitus juokingus dalykus? Kokios mintys jų galvose tuo momentu? Kartais tiesiog stebiesi jų vikrumu ir tuo pat metu poelgių…Internete plinta vaizdo įrašas iš Kinijos, kuriame užfiksuota akimirka, kai žmona išsiaiškino vyro neištikimybę. Moteriai kilus įtarimui dėl savo vyro jį nusprendė jį pasekti. Viešbutyje moteris savo vyrą užklupo įvykio vietoje kartu su kita moterimi.…
Naminiai gyvūnai visada buvo džiaugsmo ir tik pozityvių emocijų šaltinis. Kas paskatina juos daryti vienus ar kitus juokingus dalykus? Kokios mintys jų galvose tuo momentu? Kartais tiesiog stebiesi jų vikrumu ir tuo pat metu poelgių…5,629  
Back to Top ↑