Norėdama sutaupyti, šeima persikraustė gyventi į sandėliuką. Pamatę, kas ten viduje, jūs labai nustebsite!
Šeima iš Minsko – mama, tėtis ir vaikas, gyvena mažučiame namelyje, kurio plotas vos 16 kvadratinių metrų. Šiame žemės gabalėlyje tilpo miegamasis, svetainė, virtuvė, vonios kambarys ir netgi yra balkonas. Tik pažvelkite, koks jaukus šeimos lizdelis gavosi!
Kaip ši šeima iš viso apsisprendė apsigyventi tokiame mažame namelyje? Jie suprato, kad labai daug moka už buto nuomą, ir nusprendė sutaupyti. Šiame namelyje galima gyventi visus metus: čia yra dujų balionas ir elektra, o sienos, grindys ir stogas apšiltinti mineraline vata. Viktoras tvirtina, kad tokiam mažam nameliui net nereikalingas papildomas apšildymas.
Norint apšildyti 16 kv. m, daug energijos nereikia. O kas liečia elektros energiją, tai mokestis užmiesčio nameliui tiesiog juokingos. Sausio mėnesį 38 rubliai, už pastarąjį pusmetį – 104 rubliai. Iš elektros prietaisų namuose yra šaldytuvas, indukcinė kaitlentė, boileris, virdulys, oro filtras ir kompiuteris. Lemputės naudojamos tik taupančios elektrą.
Iš esmės, elektra – tai ir yra visi komunaliniai mokesčiai. Už vandenį mokėti nereikia, juk kanalizacija – savadarbė.
Lubų aukštis  — 3,8 m, taigi name pavyko sutalpinti keturis lygmenis.
Nuo slenksčio patenki į mažą priemenę, laipteliu žemiau – svetainė, o dviem laipteliais į viršų – virtuvė. Miegamieji įrengti po lubomis, o po virtuve yra 1 m aukščio sandėliukas.
Ten pat, po virtuve, sutalpinti boileris ir mažytė skalbimo mašina.
Yra dušas.
Su šeima gyvena dar ir šuo.
Šį namą sutuoktiniai pasistatė patys —  už visas medžiagas sumokėjo 4600$. Pagrindas buvo vieno vokiečių architekto projektas, kuris suprojektavo namą, skirtą vienam studentui. Vokiečių architekto namo plotas 3×3 m, o Viktoro namo – 4×4, ir kitoks išplanavimas.
Viršuje— dvivietė lova 1,4 x 2 m ir kažkas panašaus į kabinetą. Platforma virš dušo ir tualeto – lyg rašomasis stalas: sėdėdamas lovoje gali dirbti kompiuteriu.
Viktoras tvirtina, kad jų šeimai šiame name net ir labai komfortiška.
Mylimos moters darbo ar hobio nepriėmimas. Tai sako, kad partneris nejaučia pagarbos savo antrai pusei ir žiūri į ją nerimtai. Kaltinimas dėl savo nesėkmių. Vyrai, kurie kaltina savo pakeleivę dėl savų nesėkmių, nemoka atsakyti už…
Mes publikuojame 20 žinomo psichologo Michailo Litvako patarimų, kurie padės išspręsti daug gyvenimiškų klausimų: Niekas nieko nemeta, tiesiog kažkas išeina į priekį. Tas, kuris atsilieka, mano, kad jį metė. Graužk mokslo granitą, o ne savo…Mylimos moters darbo ar hobio nepriėmimas. Tai sako, kad partneris nejaučia pagarbos savo antrai pusei ir žiūri į ją nerimtai. Kaltinimas dėl savo nesėkmių. Vyrai, kurie kaltina savo pakeleivę dėl savų nesėkmių, nemoka atsakyti už…
Mes publikuojame 20 žinomo psichologo Michailo Litvako patarimų, kurie padės išspręsti daug gyvenimiškų klausimų: Niekas nieko nemeta, tiesiog kažkas išeina į priekį. Tas, kuris atsilieka, mano, kad jį metė. Graužk mokslo granitą, o ne savo…7,537  
Back to Top ↑