O jūs žinojote, kodėl katė laukia mūsų prie durų, kai mes grįžtame namo?
Daugelis žmonių, namie turinčių pūkuotą murklę, tvirtina, kad jų numylėtinė visada tupi ir laukia šeimininkų prie durų.
Tiesa, tai liečia ne visas namines kates. Ne visos išreiškia tokį atsidavimą. Ir tai priežastis pagalvoti apie tai, kur atsakymas į šį klausimą.
Katės beveik kaip šunys
Esmė tame, kad katinai „nemąsto“ taip, kaip šunys. Jie kaip šunys girdi garsus aplink namus. Ar tai mašinos važiuoja netoliese ir stabdo, ar žmogus lipa laiptais, ar sugirgžda durų spyna. Visa tai leidžia katinams suprasti, kad šeimininkas jau netoliese.
Kaip pastebi konsultantas, tyrinėjantis katinų elgesį, naminių augintinių laiko pojūtis gerai išsivystęs. Jei paprastai jūs grįžtate namo vieną ir tą pačią valandą, tai jie puikiai „pamena“, kada būtent laukti jūsų.
Be to, šeimininko grįžimo laikas beveik visada sutampa su gyvūno šėrimo laiku. Jei šis ritualas nepažeidžiamas, tai mielos katytės jau pasiruošusios tupi prie durų, laukdamos maisto.
O jei įvyksta trikdžiai, katė ima jaudintis, kodėl jūsų nėra namuose laiku. Juk ji, be pripildyto skanėstų dubenėlio, gauna ir jūsų švelnumą.
Gamta niekada nenustos mūsų stebinusi savo įvairove ir pačių keisčiausių spalvų gyvais padarais. Kai kurie jų tokie savotiški, kad atrodo, juos kūrė žaismingos nuotaikos. Ir mūsų šiandieninis straipsnis – apie plunksnuočius ir gauruočius, kurie atrodo…
Kiekvieną pavasarį Ramiojo vandenyno pakrantėje Big- Sur regione, Kalifornijoje turtingoje pakrantės augmenijoje pražysta laukinių kalijų slėnis. Ramiojo vandenyno ir besileidžiančios už horizonto saulės fone pasimato neįtikėtino grožio reginys, kuris nei vieno stebėtojo nepaliks abejingo. Aktyviausiai…Paraleliniai pasauliai
Katės su žmonėmis neevoliucionavo taip,kaip šunys. Senovės medžiotojai mokė vilkus „tarnauti“ žmonėms dar iki tol, kol atsirado žemės ūkis.
O katės šalia žmogaus būsto – tai tiesioginis žemės ūkio vystymosi rezultatas. Tūkstantmečių bėgyje katinai ir katės gyveno šalia žmonių pakankamai ilgai. Ir per tą laiką išsiaiškino pagrindinius mūsų įpročius. Jos įsisavino savo šėrimo ir žaidimo su jomis laiką.
Išvada: duokite katei maisto ir linksminkitės su ja tam tikru paros metu. Paskui ji pati nepamirš priminti šeimininkams apie tai.
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.
Gamta niekada nenustos mūsų stebinusi savo įvairove ir pačių keisčiausių spalvų gyvais padarais. Kai kurie jų tokie savotiški, kad atrodo, juos kūrė žaismingos nuotaikos. Ir mūsų šiandieninis straipsnis – apie plunksnuočius ir gauruočius, kurie atrodo…
Kiekvieną pavasarį Ramiojo vandenyno pakrantėje Big- Sur regione, Kalifornijoje turtingoje pakrantės augmenijoje pražysta laukinių kalijų slėnis. Ramiojo vandenyno ir besileidžiančios už horizonto saulės fone pasimato neįtikėtino grožio reginys, kuris nei vieno stebėtojo nepaliks abejingo. Aktyviausiai…8,072  
Back to Top ↑