Pamokantis pasakojimas, kurį verta perskaityti kiekvienam
Viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Rūpinosi kaip tikru naminiu gyvūnu. Viskas buvo gerai, gyvatė jautėsi puikiai rūpestingose rankose.
Tačiau vieną kartą gyvatė nustojo valgyti. Moteris labai susirūpino, nežinojo, kas gi nutiko. Keletą dienų gyvatė taip nieko ir nevalgė.
Tada šeimininkė nutarė nunešti ją pas veterinarą.
Šis išklausė moters ir uždavė jai klausimą:
– Ar jūs nepastebėjote, kad jūsų pitonas naktimis apsivyniotų aplink jus?
– Taip, pastebėjau. Jis taip daro kiekvieną naktį. Ir aš nežinau, su kuo tai susiję.
– Gerbiamoji, jūsų gyvatė visiškai niekuo neserga. Ji ruošiasi suvalgyti jus. Ir labai gerai apskaičiuoja savo žingsnius. Nevalgo, kadangi valo savo skrandį, kad paruoštų vietos dideliam kąsniui – jums. Tada bus lengviau jus suvirškinti. Aišku?
Apie ką gi ši istorija?
Moralė: kiekvienas iš jūsų tikriausiai turi tokių draugų, kurie nuolatos yra šalia, jums šypsosi, yra švelnūs su jumis. Tačiau vieną dieną jie gali padaryti jums kažką labai blogo. Tai, ko jūs iš jų niekada nesitikėjote.
Įdėmiai pažvelkite į savo aplinką, pasistenkite atpažinti joje tą „gyvatę“. Nebijokite tų, kurie atrodo baisūs, bijokite tų, kurie apsimeta jūsų draugais.

Siaubingos tragedijos vietos fotografijas atrado du vieno archyvo darbuotojai. Jie tiesiog nusipirko diskus su fotografijomis išpardavime, vykusiame prie namo. Manoma, kad kadrus fotografavo vienas iš statybininkų, dirbęs griuvėsiuose iškart po tragedijos. Du archyvo darbuotojai nusipirko…
Be mūsų tėvų, močiutės ir seneliai taip pat turi labai didelės įtakos mums. Jie visada būna šalia, net jei atrodo, kad jie mus paliko. Ryšys, siejantis anūkus su močiute/seneliu nematomas, tačiau jis toks tvirtas, kad…Siaubingos tragedijos vietos fotografijas atrado du vieno archyvo darbuotojai. Jie tiesiog nusipirko diskus su fotografijomis išpardavime, vykusiame prie namo. Manoma, kad kadrus fotografavo vienas iš statybininkų, dirbęs griuvėsiuose iškart po tragedijos. Du archyvo darbuotojai nusipirko…
Be mūsų tėvų, močiutės ir seneliai taip pat turi labai didelės įtakos mums. Jie visada būna šalia, net jei atrodo, kad jie mus paliko. Ryšys, siejantis anūkus su močiute/seneliu nematomas, tačiau jis toks tvirtas, kad…6,245  
Back to Top ↑