Patėvis mamą ant rankų nešioja, nors vedė ją 47-erių su 4 vaikais!
Pastaruoju metu man dažnai tenka klausyti pokalbių apie tai, kad išsiskyrusioms moterims su amžiumi sunku vėl rasti sau vyriškį.

Bet šiandien aš noriu papasakoti apie savo motiną, kuri ištekėjo 47-erių, kai priedo turėjo 4 vaikus.

Pirmąjį savo vaiką, mane, mano mama pagimdė 34 metų. Tai buvo jos pasirinkimas – gimdyti vėlai.

Tėtis niekada neapsikraudavo jokiais vaikų rūpesčiais. Viskas gulė ant motinos pečių. O kai man sukako 6 metai, mama sužinojo, kad vėl laukiasi, šįkart trynukų!

Gydytojai gimdyti nepatarė. Mamai juk buvo jau 40! Bet mano herojė nusprendė visus nustebinti ir sugebėjo! Greitai ji pagimdė 3 berniukus. Bet čia jau be tėvo pagalbos niekaip. O jis ėmė vengti savo įsipareigojimų, nuo kurių pirmą kartą jį apsaugojo. Manė, kad taip ir turi būti.

Kartą jis parėjo namo ir pasakė, kad jis nusprendė parduoti mūsų 2 kambarių butą, kadangi mūsų tapo daugiau, ir reikia pirkti 3 kambarių. Mama laiminga pasirašė dokumentus, bet po valandos tėtė dingo! Paskui mes sužinojome, kad jis seniai turėjo meilužę, rado sau paguodą po rūpesčių naštos su vaikais.

Per tiek metų mes nesugebėjome priversti jo išmokėti alimentus. Mes su motina ir trynukais broliais išsinuomojome 1 kambario butą. Mamos santaupų užteko mėnesiui. Toliau reikėjo ieškoti darbo. Jūs įsivaizduojate, koks sunkus buvo mūsų gyvenimas.

Darželyje manė, kad mano mama – šių trynukų močiutė. Juk ir amžius buvo nejaunas, ir atrodė mano vargšė motina pavargusi po kasdienio darbo dviejose darbovietėse.

Mano tėvas mus visus tiesiog išmetė iš savo gyvenimo.

Daugelis patarė mano motinai susitvarkyti savo gyvenimą, bet ji jau negalėjo tikėti vyrais. Kartą parke, kai mes išėjome su ja pasivaikščioti, prie jos priėjo nepažįstamas vyriškis.

– Argi tokiai gražiai moteriai galima liūdėti?

– Ko jums reikia?

– Reikia susipažinti. Ar gal jūs ištekėjusi?

– Ne. Aš neištekėjusi, tačiau turiu 4 vaikus! Tarp kitko, 3 iš jų dabar žaidžia smėlio dėžėje.

Ji nuėjo pas brolius, lyg jiems skubiai reikėtų kažką padėti.

Kito pasivaikščiojimo metu mes vėl su juo susitikome. Ir taip iki tol, kol ji su juo nesusipažino ir ėmė ramiai bendrauti. Jie bendravo 4 mėnesius, po to vyriškis pasipiršo.

Mano patėvis tuomet buvo žmogus su vidutinėmis pajamomis, tai yra uždirbo mažiau nei mano tėvas, kuris nesusitvarkė su 4 vaikais. Jie kartu jau 12 metų!

Jis mano mamą tiesiog ant rankų nešioja…

Jis visus mus iš eilės pastatė ant kojų, padėjo kuo tik galėjo, o mamai kiekvieną mėnesį davė lėšų įvairiems poreikiams, kol ji neįsidarbino ten, kur svajojo. O mano broliukams jis kas vakarą skaitė pasakas.

Štai tokį vyrą sutiko mano mama, būdama 47 metų!

Jai buvo 7, jam 16. Jis lydėjo ją į mokyklą pirmą kartą. Vargšė teta Teresė viena augino Kristiną, o Domas  jau suaugęs berniukas, gali padėti. Jis juk džentelmenas. Išgąsdintos akytės ir kaspinėliai plaukuose – Kristina…
Paauglystė – sunkus amžius, kai viskas keičiasi šviesos greičiu, o išorė tuo labiau. Vakarykščiai bjaurieji ančiukai sekančią dieną gali tapti pirmaisiais mokyklos gražuoliukais – tam reikia tik trupučio laiko ir pastangų. Žmonės dalijasi tokiomis ryškiomis…Jai buvo 7, jam 16. Jis lydėjo ją į mokyklą pirmą kartą. Vargšė teta Teresė viena augino Kristiną, o Domas  jau suaugęs berniukas, gali padėti. Jis juk džentelmenas. Išgąsdintos akytės ir kaspinėliai plaukuose – Kristina…
Paauglystė – sunkus amžius, kai viskas keičiasi šviesos greičiu, o išorė tuo labiau. Vakarykščiai bjaurieji ančiukai sekančią dieną gali tapti pirmaisiais mokyklos gražuoliukais – tam reikia tik trupučio laiko ir pastangų. Žmonės dalijasi tokiomis ryškiomis…


2,238  


ChargedBack to Top ↑