Penkiametė mirė ant tėvelių rankų. Šeima dalinasi istorija, kad skleistų meilę
Per dvejus sunkius metus penkiametė Zoey Catherine Daggett kovojo su retu, neišgydomu smegenų augliu. Tačiau 2018 m. liepos 4 d. jis mirė savo tėvų glėbyje. 

Tai buvo diena, kurios Zoey šeima laukė. Jie laukė neišvengiamos tragedijos, kuri išsipildė.

„Mes turėjome dvejus metus pasiruošti šiai akimirkai, bet jūs niekada nepasirengiate kažkam panašaus“, – pasakoja dukros mama Casey.

Tėvai pirmiausia įtarė, kad dukrai kažkas ne taip, kai ji staiga pargriuvo žaidimų aikštelėje. Jie tapo dar neramesni, kai ji ėmė nejausti vienos rankos. Tada jie nusprendė vykti į ligoninę, kur gavo liūdną žinią, kad Zoey turi smegenų auglį.

„Ši nuotrauka buvo padaryta, kai ji akimirką buvo sąmoninga. Mano miela dukra. Atsimenu kiekvieną akimirką su ja. Laikas baigiasi. Mano mieloji Zoey. Mano mylima dukra. Ji pakeitėte pasaulį“, – rašo mama po Zoey nuotrauka „FaceBook“ platformoje.

Zoey šeima išbandė viską, ką galėjo. Jie apžiūrėjo visas JAV ligonines ir klinikas ir net vyko į Vokietiją, tikėdamiesi rasti ką nors, kas galėtų išgelbėti jų dukrą. Bet viskas buvo veltui… Praėjusių metų birželio pabaigoje Zoey būklė ėmė blogėti. Tėvai suprato, kad laikas bėga, ir pakvietė draugus bei šeimos narius aplankyti mergaitę, kol dar nevėlu.

penkiametė

Liepos 4 d. penkiametė mirė namuose ant tėčio rankų – jie visi kartu žiūrėjo mėgstamiausią Zoey filmą „Harį Poterį“.

Panašu, kad mūsų šalyje nėra žmogaus, kuris nieko nežinotų apie lašinių egzistavimą. Daugelis šeimų šaldytuve visada turi šio produkto. Jie gali būti skirtingi: stori, ploni, dryžuoti, su dūmo skoniu. Kažkas mėgsta ryškų skonį, kažkas yra…
Mes visi kažkada pasensime ir ne visi sugebėsime tinkamai pasirūpinti savimi, ypač, kai užklups ligos. Kai kuriems senyviems žmonėms pasisekė, kad šeima ir draugai turi laiko jiems padėti, bet, gaila, tuo džiaugiasi ne visi. Tada…„Įpusėjus filmui viskas baigėsi“. – pasakoja tėtis Benas. Zoey istorija dalijamasi visame pasaulyje“, – rašė tėvai „FaceBook“ platformoje.

„Meilė, kurią ji mums suteikė, visada bus mumyse. Ir mes toliau dalinsimės jos meile ir gyvenimo kibirkštimi“.

Panašu, kad mūsų šalyje nėra žmogaus, kuris nieko nežinotų apie lašinių egzistavimą. Daugelis šeimų šaldytuve visada turi šio produkto. Jie gali būti skirtingi: stori, ploni, dryžuoti, su dūmo skoniu. Kažkas mėgsta ryškų skonį, kažkas yra…
Mes visi kažkada pasensime ir ne visi sugebėsime tinkamai pasirūpinti savimi, ypač, kai užklups ligos. Kai kuriems senyviems žmonėms pasisekė, kad šeima ir draugai turi laiko jiems padėti, bet, gaila, tuo džiaugiasi ne visi. Tada…4,346  
Back to Top ↑