Persikraustydama pas vaikiną, mergina išmetė savo šunį į šiukšlių konteinerį
Kartais šokiruoja, kokie žiaurūs būna žmonės su savo augintiniais. Net  kyla klausimas: kodėl kai kurie žmonės išvis ima į savo namus gyvūnus, jei jie negali jais pasirūpinti?
Viena Pensilvanijos valstijos gyventoja įsigijo sau šunį. Tik štai ji visiškai juo nesirūpino. Šuo buvo panašus į vaikštantį skeletą, aptrauktą kailiu. Viskas todėl, kad mergina dažnai pamiršdavo pašerti Fauną (toks šuns vardas).
Kartą mergina nusprendė persikelti pas savo vaikiną į kitą valstiją. Ji surinko nereikalingus daiktus ir išmetė juos į šiukšlių konteinerį. Ten pat atsidūrė ir Fauna. Ištisas tris dienas nelaimingas šuo praleido spąstuose. Jis neėdė, negėrė. Gyvūnas merdėjo kančiose.
Laimei, šiukšlininkas, kuris atvyko ištuštinti konteinerio, kuriame gulėjo šuo, jį pastebėjo. Vyras, vardu Natanas, buvo apstulbęs, pamatęs leisgyvį šunį. Natanas ištraukė jį iš konteinerio. Pirma, ką padarė šiukšlininkas – pašėrė jį. Tam vyriškis nepagailėjo atiduoti jam savo pietų.
Po to Natanas rado gyvūnų apsaugos bendrijos numerį ir nuvežė šunį ten. Fauną apžiūrėjo veterinarė, vardu Megan. Per savo karjerą ji matė daug, bet šis šuo sujaudino ją. Geras ir mielas, jis buvo nelaimingas, alkanas ir vos gyvas. Ji prižiūrėjo ir rūpinosi šuniu kasdien. Greitai šuniukas priaugo svorio beveik tiek pat, kiek svėrė anksčiau. Fauna ėmė taisytis.
Megan pamilo šunį ir nusprendė pasiimti Fauną sau. Dabar jis saugus. Bado mirtis tikrai jam negresia. Naujoji šeimininkė dabar jį moko kaniterapijos įgūdžių.
O štai buvusiai augintinio šeimininkei teko atsakyti už savo nežmonišką poelgį. Šuo turėjo čipą, kurio pagalba policininkai ją rado. Mergina stojo prieš įstatymą.
Kai kalbame apie moterišką grožį, mergaitėms tenka ilgai vargti su plaukų, veido, nagų, viso kūno priežiūra ir neišsikraustyti iš proto. Tai kai kurioms yra dar ir maloniu reiškiniu. Grožio salonai liudija būtent tai. Ilgi plaukai…
Jie gyveno petys petin štai jau 50 metų. Per tą laiką jų namuose nebuvo kažkokių triukšmingų barnių. Niekas ir pagalvoti negalėjo,kad ši puiki pora gali dėl ko nors pyktis. Močiutė su dieduku gyveno laimingai. Jei…Kai kalbame apie moterišką grožį, mergaitėms tenka ilgai vargti su plaukų, veido, nagų, viso kūno priežiūra ir neišsikraustyti iš proto. Tai kai kurioms yra dar ir maloniu reiškiniu. Grožio salonai liudija būtent tai. Ilgi plaukai…
Jie gyveno petys petin štai jau 50 metų. Per tą laiką jų namuose nebuvo kažkokių triukšmingų barnių. Niekas ir pagalvoti negalėjo,kad ši puiki pora gali dėl ko nors pyktis. Močiutė su dieduku gyveno laimingai. Jei…3,729  
Back to Top ↑