Po aštuonių metų bandymų tapti mama moteris pagimdė ketvertuką. Tik pamatykite, kaip jie gyvena dabar
Amerikietės merginos, vardu Ešli Gardner , gyvenimas klostėsi kuo geriausiai. Ji turėjo gerą darbą, finansinį stabilumą ir vyrą, su kuriuo ji buvo laiminga. Tačiau laimingame jos gyvenime trūko svarbiausio – vaiko. Daktarai Ešli diagnozavo nevaisingumą.

Po ilgų 8 metų įtemptų bandymų pastoti sutuoktiniai ryžosi pagalbinio apvaisinimo procedūrai. Gydytojai sakė, kad jos šansai yra ne daugiau 40%.

Sutuoktiniai buvo devintame danguje iš laimės, kai sužinojo, kad greitai taps iškart keturių vaikų tėvais.

Moteriai procedūros metu buvo įsodinti du embrionai, kurie susidvejino. Sutuoktiniai laukė dviejų dvynukių mergaičių porų.


Jų laimei nebuvo ribų. Dar visai neseniai sutuoktiniai galėjo tik svajoti apie mažylį, o dabar jie laukia keturių.

Vaikučiai į pasaulį atėjo mažo svorio, tačiau absoliučiai sveiki. Tėvai išrinko joms labai švelnius vardus: Skarlet, Evi, Indi ir Esme.

72 metų Glorija Skot iškvietė elektriką Džoną Kini, kad jis jos namuose pataisytų instaliaciją. Susipažinkite su Džonu Kini, elektriku ir remonto specialistu iš Masačiusetso, kuriam neseniai paskambino 72 metų Glorija Skot dėl šviestuvo, kuris nustojo…
Kokie šaunuoliai! Sutuoktiniai Šantalė ir Grantas susipažino, kai svėrė 130 ir 172 kg. Jie nebuvo patenkinti savo išvaizda, bet toliau valgė greitąjį maistą ir gėrė gazuotus gėrimus. Kai pora įteisino savo santykius, jų išorė buvo…Mergaičių mamai buvo keturiskart sunkiau auginti vaikučius. Juk kuo jos darėsi vyresnės, tuo judriau ir energingiau elgėsi. Kol Ešli būdavo užsiėmusi su vienomis dukterimis, kitos tuo metu darydavo tvarką kitoje namo dalyje.

Tačiau visa tai netrukdo jų šeimai gyventi taikiai ir laimingai.

Mamai patina rengti savo dukras gražiomis suknelėmis ir rišti joms kaspinėlius, kad jos būtų panašios į tikras princeses.

Tėvai perka mergaitėms vienodus drabužius, kadangi sunku kiekvienai atskirai parinkti apdarus.

Visą savo laiką Ešli skiria vaikų auginimui. Sesutės nebijo dėmesio ir labai mėgsta fotografuotis.

72 metų Glorija Skot iškvietė elektriką Džoną Kini, kad jis jos namuose pataisytų instaliaciją. Susipažinkite su Džonu Kini, elektriku ir remonto specialistu iš Masačiusetso, kuriam neseniai paskambino 72 metų Glorija Skot dėl šviestuvo, kuris nustojo…
Kokie šaunuoliai! Sutuoktiniai Šantalė ir Grantas susipažino, kai svėrė 130 ir 172 kg. Jie nebuvo patenkinti savo išvaizda, bet toliau valgė greitąjį maistą ir gėrė gazuotus gėrimus. Kai pora įteisino savo santykius, jų išorė buvo…1,974  
Back to Top ↑