Po žiauraus žaidimo su klasiokais 6 metų vaikas išvežtas į greitosios pagalbos skyrių
Daugelis iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu esame pajautę, kad kažkas su mumis elgiasi blogai. Tai gali būti paprasčiausias komentaras, kad nesame gražūs, ar, kad kažkam nepatinka tai, ką darome. Deja, bet su tuo susiduria tiek vaikas, tiek suaugęs.

Sunku net patikėti, kuo serga ši 1-erių metukų mergytė!

Carrie Golledge iš Devono, Didžiosios Britanijos, turi 6 metų dukrą, kuri, deja, patyrė daug patyčių. Mažoji mergaitė dėl to kovoja su nerimo sutrikimu…

Mes visi kažkada pasensime ir ne visi sugebėsime tinkamai pasirūpinti savimi, ypač, kai užklups ligos. Kai kuriems senyviems žmonėms pasisekė, kad šeima ir draugai turi laiko jiems padėti, bet, gaila, tuo džiaugiasi ne visi. Tada…
Organų donorystė yra labai reiklus procesas. Tie, kurie savo noru dovanoja savo organus kitiems žmonėms, nusipelno būti pasveikinti kaip didvyriai – deja, jie dažnai būna pamirštami. Štai kodėl Aidaho Šv. Luko Meridiano medicinos centro visi darbuotojai nusprendė…Kiekvieną dieną kai Sofija grįždavo iš mokyklos, ji norėdavo tik verkti. Ji negalėdavo užmigti naktį, nes visą laiką galvodavo apie tai, kas vyksta mokykloje.

Praėjusio pavasario pabaigoje buvo ypač blogai. Sofija kelioms savaitėms buvo atleista iš mokyklos, nes jai buvo labai baisu. Ji visą naktį nemiegojo ir keletą kartų vėmė“, – pasakoja mama. Sofijos kūnas nustojo funkcionuoti dėl visų patirtų psichinių skausmų.

„Jai labai skaudėjo, o baisus pilvo skausmas parodė skrandžio opą. Ji susirgo keliomis infekcijomis, jos kūnas kovojo kaip įmanydamas. Ji kelis kartus gulėjo ligoninėje su karščiavimu“, – sako mama.

vaikas

Mamos teigimu, patyčias viena mergaitė iš Sofijos mokyklos. Ji visada elgėsi su Sofija agresyviai. Ji sakydavo, ką Sofija gali daryti ir ko negali, ką jai valgyti ir ko nevalgyti. Ji visada išvarydavo visus, kurie bandydavo žaisti su Sofija. Vargšei mergaitei įtampa tapo tokia didelė, kad tiek kūnas, tiek protas ketino pasiduoti.

Sofijos mama FaceBook platformoje pasidalino Sofijos nuotrauką, kai mergaitė buvo ligoninėje. Ji taip pat parašė ilgą tekstą, bandydama išreikšti savo jausmus ir mintis apie visą šią situaciją:

vaikas

„Tai mano vaikas. Ji turi tokią didelę širdį, kad nenori, kad kas nors patektų į bėdą, net jei ji nesijaučia gerai. Tai mano vaikas, kuris nustojo valgyti, verkia prieš užmigdamas ir taip jaudinasi, kad naktį vemia 20 kartų.

Tai mano vaikas, kurį emociškai skriaudė, jos manymu, geriausia draugė. Ji nesuskaičiuojamą kiekį kartų buvo ligoninėje, nes patyrė labai daug nerimo dėl patyčių ir priekabiavimo. Tai mano vaikas – kuriam mokytojai liepė „neprisigalvoti istorijų“. Tai mano vaikas, kuris yra vienas iš daugelio, kuris turi patirti patyčias. Ji nenori, kad kas nors kitas jaustų šį skausmą“.

depresija

Padėkite Sofijai ir jos mamai, tegul visi sužino šią istoriją.

Mes visi kažkada pasensime ir ne visi sugebėsime tinkamai pasirūpinti savimi, ypač, kai užklups ligos. Kai kuriems senyviems žmonėms pasisekė, kad šeima ir draugai turi laiko jiems padėti, bet, gaila, tuo džiaugiasi ne visi. Tada…
Organų donorystė yra labai reiklus procesas. Tie, kurie savo noru dovanoja savo organus kitiems žmonėms, nusipelno būti pasveikinti kaip didvyriai – deja, jie dažnai būna pamirštami. Štai kodėl Aidaho Šv. Luko Meridiano medicinos centro visi darbuotojai nusprendė…2,455  
Back to Top ↑