Prieš 6 metus ši mergaitė buvo pripažinta gražiausia pasaulyje, ir štai kokia ji tapo
Tilan Blondo — skaitoma viena iš brangiausiai apmokamų jaunųjų pasaulio modelių. Fotomodelio karjerą ji pradėjo, būdama ketverių ir gavo gražiausios pasaulyje mergytės titulą.  Jos fotosesija žurnalui Vogue iššaukė visuomenės pasipiktinimą. Žurnalą apkaltino mažamečių tvirkinimu. Bet tai nesutrukdė mergaitei tapti labai populiaria mados pasaulyje. Dabar penkiolikametė Tilan bendradarbiauja su  Lacoste, Hugo Boss, Ralph Lauren, Massimo Dutti, Pull&Bear ir daugeliu kitų. Mes parodysime, kaip pasikeitė 2011-ųjų pati gražiausia mergytė.

Katinas, kuriam patinka žaisti slėpynių, tapo tikra interneto žvaigžde. Taigi, vaizdo įrašas, rodantis, kaip naminis gyvūnas neįprastai slepiasi komodoje, vis labiau populiarėja internete.

Vestuvinis žiedas — tai nepaprastas vestuvių simbolis, bet ir meilės, pasitikėjimo ir ištikimybės simbolis. Nenuostabu, kad žmonės su šiuo žiedu susiejo daugybę ženklų ir prietarų. Štai kaip reikia elgtis su vestuviniais žiedais, jei norite, kad…Katinas, kuriam patinka žaisti slėpynių, tapo tikra interneto žvaigžde. Taigi, vaizdo įrašas, rodantis, kaip naminis gyvūnas neįprastai slepiasi komodoje, vis labiau populiarėja internete.

Vestuvinis žiedas — tai nepaprastas vestuvių simbolis, bet ir meilės, pasitikėjimo ir ištikimybės simbolis. Nenuostabu, kad žmonės su šiuo žiedu susiejo daugybę ženklų ir prietarų. Štai kaip reikia elgtis su vestuviniais žiedais, jei norite, kad…


14,771  


ChargedBack to Top ↑