Prieš eidama pas buvusią marčią moteris nusprendė užeiti į grožio saloną
Dažnai savo problemomis mums lengviau pasidalinti su svetimais mažai pažįstamais žmonėmis, nei su artimaisiais ir giminaičiais. Taip atsitiko ir su 70-mete Marija, kuri atsidūrė sunkioje padėtyje.
Moteris turi sūnų, kuris išsiskyrė prieš 5 metus. Išsiskyrimo priežastys ne tokios svarbios, bet porai iki skyrybų gimė vaikas. Dabar mažylis gyvena su mama, kuri sudarė naują laimingą santuoką. Ji visiškai atsiribojo nuo pirmojo vyro ir jo šeimos, todėl neleidžia anūkui matytis su tikra močiute.
Marija smarkiai ilgisi anūko ir pastoviai prašo buvusios  marčios susitikti su juo, bet viskas veltui. Ją taip pat skaudina tai, kad berniukas vadina tėčiu kitą žmogų ir net neįtaria,kaip švelniai myli jį močiutė.
Kai eilinį kartą  močiutė nusprendė pabandyti pamatyti anūką, prieš tai ji apsilankė pas stilistą. Moteris pagalvojo, kad nauja išvaizda suteiks jai pasitikėjimo savimi ir sukels buvusios marčios simpatiją ir pasitikėjimą.
Kol meistrė darbavosi prie mylinčios močiutės išvaizdos, toji pati nepastebėjo, kaip pasidalijo su ja nerimą keliančia problema.  Stilistė išklausė Mariją ir patarė padaryti naują šukuoseną, gražų makiažą ir parinkti madingus drabužius.
Pasikeitimo procesas prasidėjo nuo klientės plaukų, kuriuos meistrė dėl riboto laiko tiesiog gražiai sušukavo, užfiksavusi šukuoseną laku. Net šitam etape pagyvenusi moteris iškart ėmė atrodyti geriau.

Gyvūnų pasaulis labai įdomus ir įvairus. Jų didžiulė gera širdis, jie mums gali atrodyti laukiniais žvėrimis, bet iš tiesų neliečiant ir neprovokuojant jų, jie labai mieli.  Jie labai greitai prisiriša ir vertina tai, ką dėl…
Mūsų planeta labai graži, tai yra faktas. Deja, kasdienybės sūkuryje ir skubėjime žmonės nustoja matyti ir pastebėti, vertinti supantį juos grožį. Dar daugiau, žmonija vis bando iškeliauti už planetos ribų, bando įsisavinti Kosmosą, lyg ten,…Toliau moteris užsiėmė Marijos veidu: ji užtepė pagrindą brandžiai odai ir sodrų toninį kremą, slepiantį visus veido defektus. Taip pat stilistė skyrė dėmesio Marijos antakiams, kurių moteris prašė nepešioti. Vietoj to vizažistė suteikė jiems ryškesnę formą, naudodama specialius dažus.
Kad Marijos akys taptų išraiškingesnės, ji padažė jas rudais šešėliais, kontūriniu pieštuku ir nudažė blakstienas tušu.
Ir pabaigai meistrė pabrėžė klientės lūpas. Marijos makiažas buvo baigtas, liko rasti tinkamus rūbus! Moteriai parinko elegantišką madingo fasono kelnių kostiumą.
Marijos dabar nepažinti! Ji neabejotinai pagražėjo, o jos akys spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir aukštą savivertę.
Tai jums tikrai patiks!


Gyvūnų pasaulis labai įdomus ir įvairus. Jų didžiulė gera širdis, jie mums gali atrodyti laukiniais žvėrimis, bet iš tiesų neliečiant ir neprovokuojant jų, jie labai mieli.  Jie labai greitai prisiriša ir vertina tai, ką dėl…
Mūsų planeta labai graži, tai yra faktas. Deja, kasdienybės sūkuryje ir skubėjime žmonės nustoja matyti ir pastebėti, vertinti supantį juos grožį. Dar daugiau, žmonija vis bando iškeliauti už planetos ribų, bando įsisavinti Kosmosą, lyg ten,…5,351  
Back to Top ↑