Prieš eidami į vaistinę perskaitykite tai: svarbu visiems !
Vaistininkų vardu kreipiuosi, tikintis, kad mano balsas pasieks nors kažkurią visuomenės dalį. Visi žinome, kokia šiandien yra situacija visame pasaulyje, žinoma, ir Lietuvoje. Tačiau daugelis Lietuvos piliečių vis dar nesuvokia arba nenori suvokti situacijos rimtumo. Mano tikslas – kad ir vieni, ir kiti suprastų, jog dėl jų neatsakingumo arba kvailumo gali nukentėti kiti.

Įvertinus vaistinės darbuotojų išsakytas mintis (tiek internetinėje erdvėje, tiek akis į akį) ir patirtus išgyvenimus atliekant savo darbą, prašau: Žmonės (ligoniai, klientai, pirkėjai, pacientai, senjorai, atvykėliai ir visi kiti gyventojai), prieš įeidami į vaistinę, atkreipkite dėmesį į visą informaciją, skelbiamą vitrinose ir ant durų bei atidžiai ją perskaitykite. Jeigu parašyta, kad vaistinė neturi medicininių kaukių ar dezinfekcinio skysčio, vadinasi, ji tikrai jo neturi. Jeigu jums sunku tuo patikėti ir vis tiek nusprendžiate eiti į vaistinę, iš vaistininko išgirdę, kad priemonių nėra, nešaukite ant jo ir nekaltinkite, nes prekių gausa ir įvairovė ne visada priklauso tik nuo jo. Vaistinės neturi jokio intereso pasislėpusios laikyti tai, ko šiandien taip visiems trūksta.

Pacientas tiesiogiai pasakoja, ką jam teko patirti, kad išgyventų sunkiausią koronaviruso stadiją. Tai pamoka visiems! Būkite atsargūs ir naudokite visas įmanomas prevencines priemones.   
Dienos Anekdotas 😀 Blondinė gražiu nauju “mersu” važiuoja per raudoną šviesą ir žinoma, į jos mašiną įsirėžia “zapukas”. Blondinė išlipa iš savo mašinos ir, išsproginusi akis, taškydamasi seilėmis bei kitaip rodydama įniršį, eina prie “zapuko”.…Ši ir kita svarbi informacija pakabinta ne tam, kad valytojai būtų mažiau valomo langų ploto. Jeigu parašyta, kad reikia vengti masinio susibūrimo ir į vaistinę eiti po vieną, vadinasi, ir eikite po vieną. Pirma – dėl jūsų pačių saugumo. Antra – mes taip pat esame žmonės, turintys antrąją pusę, vaikus, anūkus ir padidintai rizikos grupei priklausančius tėvus ar senelius. Todėl, gerbdami vieni kitus, vadovaukimės nurodytomis rekomendacijomis, nes gali būti ir taip, kad greitu laiku nebus kam tų rekomendacijų laikytis.

Jeigu jums tikrai prireikė vaistų ar kitų svarbių medicinos prekių (ne lūpdažių, šampūnų ar kremo) ir jūs jau atėjote į vaistinę, laikykitės saugaus atstumo (ne visos vaistinės dar turi apsauginę sienelę), negriūkite ant prekystalio ir atvirai nedemonstruokite savo kosulio pobūdžio, tiesiog žodžiu pasakykite, ar kosulys sausas, ar šlapias, ir mes tikrai pasistengsime padėti.

 

Pacientas tiesiogiai pasakoja, ką jam teko patirti, kad išgyventų sunkiausią koronaviruso stadiją. Tai pamoka visiems! Būkite atsargūs ir naudokite visas įmanomas prevencines priemones.   
Dienos Anekdotas 😀 Blondinė gražiu nauju “mersu” važiuoja per raudoną šviesą ir žinoma, į jos mašiną įsirėžia “zapukas”. Blondinė išlipa iš savo mašinos ir, išsproginusi akis, taškydamasi seilėmis bei kitaip rodydama įniršį, eina prie “zapuko”.…2,625  
Back to Top ↑