Prisimenate Nicką Vujičičių (Nick Vujicic), kuris gimė ir be rankų, ir be kojų? Taigi, jis tapo dvynukų tėčiu
2017 m. jis tapo itin turtingu daugeliui garsių šeimų. Nedaug kam iš jų gimė net dvyniai: Beyone ir Jay Z, George ir Amal Clooney, Enrique Iglesias ir Anna Kournikova Šis laimingų tėvų sąrašas pailgėjo: Nickas Vujičičius ir jo žmona Kanaja Machara pasidalina naujiena apie dviejų mergaičių gimimą. Mergaites pavadino Olivija ir Elli.
Nickas gimė Australijoje Serbijos emigrantų šeimoje. Jis gimė su baisiu Tetra-Amelijos sindromu. Jis visiškai neturi galūnių.
Visgi sunkus susirgimas nepalaužė tokio ištvermingo žmogaus. Atvirkščiai, jį padarė dar stipresniu. Dabar jam – 35 metai. Visame pasaulyje jis garsėja savo paskaitomis apie gyvenimo vertę. Jis yra gyvas žmogaus ištvermės ir ryžtingumo pavyzdys.
Jis įrodė, kad savo tikslų galima siekti, kad ir kas nutiktų.
Su savo būsima žmona Nickas susipažino dar 2012 m. Dabar jie auklėja du sūnus. Laimei, kad šio sindromo nepaveldėjo jo sūnūs ir yra visiškai sveiki.
Kad jų šeimoje gimė dar dvi mergaitės, Vujičičius paskelbė socialiniuose tinkluose. Jis padėkojo kiekvienam žmogui už palaikymą ir papasakojo, kad mergaitės gimė lygiai 2 kg per savo mamos gimimo dieną.
Palinkėkime visa ko geriausio jų nuostabiai šeimai!
Tailande įvyko jautrus nutikimas, kurį liudininkai spėjo nufilmuoti. Drambliukas Čabako buvo atstumtas bandos lyderių ir grįžo pas savo globėją. Atrodo, kad mažylis, besispaudžiantis prie savo gelbėtojo kojų, prašo atleidimo, kad kadaise pabandė išeiti į laukinę…
Jums patinka šuniukai? O kas gi nemėgsta tų nuoširdžių ir draugiškų keturkojų padarėlių, taip atsidavusių savo šeimininkams. Jei jūs esate laimingas šuns šeimininkas, vadinasi, suprantate, apie ką mes kalbame. Bet jei esate mūsų žiūrovas, kuris…Tailande įvyko jautrus nutikimas, kurį liudininkai spėjo nufilmuoti. Drambliukas Čabako buvo atstumtas bandos lyderių ir grįžo pas savo globėją. Atrodo, kad mažylis, besispaudžiantis prie savo gelbėtojo kojų, prašo atleidimo, kad kadaise pabandė išeiti į laukinę…
Jums patinka šuniukai? O kas gi nemėgsta tų nuoširdžių ir draugiškų keturkojų padarėlių, taip atsidavusių savo šeimininkams. Jei jūs esate laimingas šuns šeimininkas, vadinasi, suprantate, apie ką mes kalbame. Bet jei esate mūsų žiūrovas, kuris…2,788  
Back to Top ↑