Protingiausios kačių veislės
  1. Škotų nulėpausė katė
Tai turbūt labiausiai bendraujanti ir draugiškiausia katė, kokią tik galima rasti. Ji su džiaugsmu palaikys tau kompaniją visuose namų darbuose. Labai svarbu atminti, kad šios katės labai jautrios vienatvei. Stenkis nepalikti škotės vienos namuose ilgam laikui.
  1. Sfinksas
Sfinksai labai lengvai mokomi. Pripratinti prie dėžutės  labai lengva. Taip pat greitai jie prisitaiko prie šeimininko dienotvarkės. Sfinksai labai savarankiški sutvėrimai, nors jiems ir reikia rūpesčio bei bendravimo.
  1. Siamo katė
Daugelis mano, kad Siamo katės tokios smalsios ir bendraujančios, kad net kažkuo panašios į šunis. Tokią katę lengva apmokyti įvairių triukų, juk ji greitai pasiduoda dresavimui. Tačiau siamų charakteris būna ypač užsispyręs.
  1. Mančkinas
Šie neįprasti trumpakojai katinai visada gerai jaučia namų atmosferą. Mančkinas iškart supras, kaip reikia elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, o taip pat greitai pagaus tavo nuotaiką.
  1. Bengalijos katė
Tai tikri intelektualai! Moka greitai priimti sudėtingus sprendimus, o taip pat visada seka lyderį, kuriuo bute yra jų šeimininkas.
  1. Abisinijos katė
Šioms katėms įdomu absoliučiai viskas. Jei tu apgyvendinai savo bute Abisinijos kačiuką, net nebandyk sulaikyti jo smalsumo! Abisinijos katės pripranta prie naujos aplinkos taip greitai, kaip ir visos likusios veislės. Tačiau jos vis dar yra vienos protingiausių kačių veislių.
  1. Sibiro katė
Šios katės ne tik išskirtinai gražios, bet ir puikiai orientuojasi vietovėje! Tokia katė lengvai ras kelią namo, net jeigu nueis labai toli.
  1. Meino meškėnas
Meino meškėnui pradžioje labai reikalingas šeimininkas, juk tik su jo pagalba jis galės apsiprasti naujoje aplinkoje. Šios katės lengvai tampa draugais kitiems gyvūnams namuose.
Putlios išraiškingos lūpos – daugelio svajonė. Ir kad gautum tokias, šiandien visiškai nebūtina kreiptis į kosmetologus ir plastikos chirurgus. Bent jau taip mano naujo Instagramo trendo įkūrėjai. Vos per porą minučių galima turėti lūpas visai…
Sukamieji mostai rankomis: kaip teisingai atlikti ir kam naudingas šis pratimas. Teisingas sukamųjų rankų mostų atlikimas. Kaip kasdieniai sukamieji rankų mostai veikia organizmą. Teisingas sukamųjų rankų mostų atlikimas. Tokių pratimų atlikimui kojas reikia išskėsti pečių…Putlios išraiškingos lūpos – daugelio svajonė. Ir kad gautum tokias, šiandien visiškai nebūtina kreiptis į kosmetologus ir plastikos chirurgus. Bent jau taip mano naujo Instagramo trendo įkūrėjai. Vos per porą minučių galima turėti lūpas visai…
Sukamieji mostai rankomis: kaip teisingai atlikti ir kam naudingas šis pratimas. Teisingas sukamųjų rankų mostų atlikimas. Kaip kasdieniai sukamieji rankų mostai veikia organizmą. Teisingas sukamųjų rankų mostų atlikimas. Tokių pratimų atlikimui kojas reikia išskėsti pečių…2,980  
Back to Top ↑