Rado rankinę su pinigais, grąžino savininkui, o ją apkaltino vagyste
Kai kurie žmonės daro gera, nieko nesitikėdami mainais. Daro ir viskas!
Ši moteris nežinojo, kad su ja gali elgtis taip blogai, kai ji grąžins radinį. Ji vaikščiojo mieste, kai nuošalioje vietelėje pastebėjo rankinę. Pakėlė, atidarė ir pamatė dokumentus su pinigais. Ji nė minties neturėjo nugvelbti kažkokią sumą sau.
Moteris negalėjo palikti radinio vidury gatvės, todėl nusinešė namo ir parodė dukroms. Viena jų nufotografavo rankinę ir pasidalijo įrašu internete. Jos pagalvojo, kad tokiu būdu bus lengviau rasti dingusį daiktą.
Sekančią dieną rankinės savininkas atsirado ir stovėjo ant jų slenksčio. Bet jis buvo ne vienas. Jis atėjo su policininkais, kurie ėmėsi apklausti vargšę moterį. Toji papasakojo viską, kaip buvo.
Savininkas peržiūrėjo visus dokumentus, perskaičiavo pinigus ir pareiškė, kad trūksta kelių šimtų eurų. Kai jis pametė savo rankinę, iškart parašė pareiškimą policijai. Šį kartą, pamatęs, kad trūksta tam tikros sumos pinigų, jis parašė pareiškimą apie vagystę.
Vienintele įtariamąja tapo ta moteris, kuri rado rankinę ir grąžino teisėtam savininkui. Policininkai pradėjo tyrimą, moteris nesuprato, kas vyksta. Viskas atrodė absurdiška, juk ji padarė gerą darbą.
Jei ji būtų paėmusi pinigus iš rankinės, ji nebūtų sutikusi patalpinti internete rankinės fotografijos. Ir jei būtų norėjusi paimti pinigus, nebūtų ėmusi tik pusės!
Viskas baigėsi tuo, kad teisme moteriai pasidarė taip blogai, kad ją teko hospitalizuoti.
Nuolatiniai aiškinimaisi paliko pėdsaką jos nervų sistemoje. Taip ji sumokėjo už gerą darbą…

Jis apkabina jus per liemenį arba pečius. Jam patinka rodyti, kad jūs – jo moteris. Jis ieško priežasties pabūti arčiau. Jam patinka jausti savo mylimosios kvėpavimą ir širdies plakimą – tai viso pasaulio laimė. Jis…
Kirpimas Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2…Jis apkabina jus per liemenį arba pečius. Jam patinka rodyti, kad jūs – jo moteris. Jis ieško priežasties pabūti arčiau. Jam patinka jausti savo mylimosios kvėpavimą ir širdies plakimą – tai viso pasaulio laimė. Jis…
Kirpimas Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2…2,235  
Back to Top ↑