Raudonajame vyne išmirkytas česnakas gydo daugiau kaip 100 visokiausių susirgimų! Labai efektyvu!
Šis augalinis vaistinis preparatas savyje sujungia česnako ir raudonojo vyno gerąsias savybes, gautas mišinys gali apsaugoti nuo daugelio susirgimų, išvalyti kraują, sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti blogojo cholesterolio lygį, pagerinti širdies kraujagyslių sistemos veiklą, iš organizmo pašalinti druskos perteklių, padidinti jūsų ištvermingumą, suteikti energijos ir kovoti su įvairiomis infekcijomis.

Česnakas linai ir medus — ši kombinacija įveikia bet kokį peršalimą! Bet pirmiausia, ši priemonė turi savybių, padedančių kovoti su bet kokio tipo vėžiu.

Kelių skausmas yra antras pagal žmonių kiekį, kurie jaučia chronišką skausmą JAV. Ir milijonai žmonių kasdien kenčia nuo klubų ir kojų skausmų. Klubų ir kelių sąnariai yra vieni didžiausių sąnarių mūsų kūne. Jie atsako už…
Vartoti tik vieną mėnesį 3 arbatinius šaukštelius per dieną! Idėja sumaišyti geriamąją sodą su klevo sirupu arba su medumi atrodo keista, todėl, kad mes žinome, jog vėžio ląstelės maitinasi cukrumi. Tačiau šiuo atveju cukrus veikia…Štai ko jums reikia:

  • 12 skiltelių česnako;
  • 1/2 litrų geros kokybės raudonojo vyno.
  1. Nuvalykite česnako skilteles ir stikliniame inde sumaišykite jas su puse litro vyno. Mes rekomenduojame naudoti močiučių parduodamą turguje česnaką, o ne iš supermarketo. Kinų česnake yra didesnis arseno kiekis ir mažesnis gydomasis poveikis, Be to, jūs galite perpjauti česnaką per pusę, tokiu būdu jis geriau atiduos savo gerąsias savybes, o užpilo efektyvumas bus didesnis. Tačiau toks gėrimas bus gana specifinio skonio.
  2. Butelius su mišiniu uždarykite ir laikykite dvi savaites nuo saulės apsaugotoje vietoje. Kasdien būtinai 2-3 kartus supurtykite.
  3. Ir pagaliau, po 2 savaičių skystį filtruojam ir laikom neperšviečiamam butelyje.

Šis eliksyras vartotinas daugiausia 2 kartus per metus. Mėnesį reikia gerti po 2-3 šaukštelius per dieną.

Kelių skausmas yra antras pagal žmonių kiekį, kurie jaučia chronišką skausmą JAV. Ir milijonai žmonių kasdien kenčia nuo klubų ir kojų skausmų. Klubų ir kelių sąnariai yra vieni didžiausių sąnarių mūsų kūne. Jie atsako už…
Vartoti tik vieną mėnesį 3 arbatinius šaukštelius per dieną! Idėja sumaišyti geriamąją sodą su klevo sirupu arba su medumi atrodo keista, todėl, kad mes žinome, jog vėžio ląstelės maitinasi cukrumi. Tačiau šiuo atveju cukrus veikia…


5,101  
Back to Top ↑