Sąnarių skausmas daugiau nekankina! Močiutės metodas su turimais produktais veikia visada
Kaip dažnai mus paperka užsienietiškų produktų reklamos, mes perkame daržoves ir vaisius iš Amerikos, Afrikos arba Azijos, manydami, kad jie vertingesni už mūsiškius. O iš tikrųjų yra visai atvirkščiai. Mūsų vietinės daržovės yra daug kartų naudingesnės, o ir kainos prieinamesnės. Imkim kad ir kopūstą: šios daržovės vitaminų puokštė puiki. Būtent kopūstas padeda kovoti su visa eile susirgimų ir sutrikimų, kur tepalai yra bejėgiai.

 

Jeigu sąnarius skauda nuolat, neleidžia normaliai dirbti, miegoti ir tiesiog gyventi, o tabletės ir tepalas seniai nebeveikia, pridėkite kopūsto lapą. Liaudies medicinos priešininkai gali burnoti kiek telpa, bet ką čia bepasakysi, jei kopūstas padeda.

Kodėl būtent kopūstai?

 

Ši paprasta daržovė – askorbo, folio ir pantoteno rūgščių lobynas, o tai reiškia, kad ji padeda atsikratyti uždegimo. Remiantis liaudies medicinos patarimais naudoti kopūsto lapą uždegimo nuėmimui – puikus pasirinkimas. Užtenka bent vieną kartą pridėti kopūsto lapą, o simptomai jau nebekamuos, belieka dėti kas vakarą, kad visai išgydytume sąnario uždegimą.

Šie kadrai buvo nufilmuoti praėjusių metų balandį, kai Brenda Koelcho de Souza padovanojo gyvybę savo pirmajam vaikeliui. Momentas, kai mažylis pirmą kartą apkabina mamą buvo labai jaudinantis. Naujagimis nenorėjo paleisti mamos nė minutėlei. Medicinos seserys…
Kiekvienas žmogus turi savo unikalius angelus sargus. Kas turi vieną angelą, o kas ir daugiau; bet visada galima pasikviesti į pagalbą dar. Angelai gerbia jūsų valios laisvę ir nesikiš, jei jūs jų nepaprašysite – nebent pavojuje būtų…Kopūsto lapas padeda sumažinti uždegimą, sustiprinti sąnarius, nuskausminti paveiktą plotą ir jį dezinfekuoti. Bet nepamirškite, kad kopūstą reikia naudoti ne tik išoriškai, bet ir įtraukti jį į racioną. Taip jūs galite išvengti ligos atsiradimo arba pagreitinti išgijimą, jei apie gydymą jūs sužinojote per vėlai.

4 būdai, kaip gydyti sąnarių uždegimą

Viskas labai paprasta ir aišku. Reikia tik noro iš tikrųjų kažką pakeisti, ir, aišku, turėti kopūsto lapą. Veikite.

  1. Nuplaukite lapą. Padarykite keletą įpjovimų. Pašildykite jį mikrobangų krosnelėje. Po to ištepkite medumi. Tokį kompresą reikia uždėti ant skaudamos vietos. Apriškite celofanu, iš viršaus užtvirtinkite bintu, tada apvyniokite šiltu šaliku. Kartokite kiekvieną vakarą, palikdami kompresą nakčiai.
  2. Vieną dalį medaus, vieną dalį garstyčių ir tris dalis kamparo aliejaus sumaišykite. Gautą masę užtepkite ant kopūsto lapo. Uždėkite ant sąnario. Užriškite, kaip parašyta aukščiau, ir palaikykite 4 valandas.
  3. Nuplaukite kopūsto lapą. Nusausinkite rankšluosčiu. Tada padaužykite. Lapas išskirs šiek tiek sulčių. Uždėkite ant sąnario, apsukite celofanu, bintu ir šiltu šaliku.
  1. Susmulkinkite 2 tabletes aspirino, sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus. Uždėkite ant skaudančio sąnario ir uždenkite kopūsto lapu. Apvyniokite šiltai.

Gydymo proceso metu rekomenduojame laikytis odos higienos. Odos plotą, kur dedate kompresus, nuplaukite antiseptiku. Tada oda neparaus ir neatsiras niežulys.

Šie kadrai buvo nufilmuoti praėjusių metų balandį, kai Brenda Koelcho de Souza padovanojo gyvybę savo pirmajam vaikeliui. Momentas, kai mažylis pirmą kartą apkabina mamą buvo labai jaudinantis. Naujagimis nenorėjo paleisti mamos nė minutėlei. Medicinos seserys…
Kiekvienas žmogus turi savo unikalius angelus sargus. Kas turi vieną angelą, o kas ir daugiau; bet visada galima pasikviesti į pagalbą dar. Angelai gerbia jūsų valios laisvę ir nesikiš, jei jūs jų nepaprašysite – nebent pavojuje būtų…11,060  
Back to Top ↑