Šeima įsivaikino niekam nereikalingą berniuką, o jis išgelbėjo jų vaiką
Vieną rytą Irina, eidama į darbą, pamatė kokių penkerių metų berniuką. Jis sėdėjo ant suolelio nuleidęs galvą. Priėjusi arčiau, moteris išgirdo, kad berniukas kažką kužda apie mamą. Irina paklausė berniuko, koks jo vardas ir kur jo tėvai.

Miša pasakė, kad mama liepė jam sėdėti ant suoliuko ir laukti, kol ji sugrįš. Irina labai nustebo, kad mama galėjo palikti tokį mažą vaiką lauke. Ji skubėjo į darbą, todėl Irina paliko berniuką vieną.

Bet vakare, kai moteris ėjo namo, vėl pamatė Mišą toje pačioje vietoje. Jo mama taip ir neatėjo. Pasirodo, kad tai kartojosi pakankamai dažnai. Ir apskritai, jie gyveno mažame butelyje. Mišos mama dažnai išgerdavo ir į namus atsivesdavo kažkokių dėdžių.

Irina matė, kad berniukas alkanas. Ji pasiūlė jam bandelių. Bet berniukas pasakė, kad nori grikių košės ir kompoto. Artimiausioje valgykloje moteris nupirko jam košės ir kompoto.

Namuose Irina papasakojo apie berniuką savo vyrui Nikolajui, kuris dirbo policijoje. Jis sugebėjo padaryti taip, kad berniuką atimtų iš nerūpestingos mamos. Netgi vaikų namuose Mišai buvo daug geriau. Čia jis galėjo miegoti ant minkštos lovos. Pagaliau jis galėjo tinkamai valgyti ir turėti daug žaislų.

Norint būti laimingu, nebūtina turėti daug materialinių gėrybių. Reikia mokėti džiaugtis smulkmenomis. Štai tai, kaip jie)). Šypsotis gali kiekvienas Pavyzdžiui, jūsų šuo Maža raja Arbe net lėktuvas Atminkite, kad visai nesvarbu, kiek jums metų Nesvarbu,…
Jums nepatinka terliotis su mieline tešla? Tai jūs tikriausiai nežinote, kad yra labai unikalus receptas, kuris suteikia galimybę pagaminti mielinę tešlą per 15 minučių.   Šios tešlos puikumėlis yra tame, kad ji pavyksta visiems ir…Tuo metu Ira ir Nikolajus pradėjo rinkti berniuko įvaikinimui reikalingus dokumentus. Greitai dokumentai buvo paruošti ir berniukas apsigyveno pas naujus tėvelius. Nikolajus lengvai surado bendrą kalbą su berniuku. Jis užrašė jį į kovos menų sekciją, mokė jį ginti silpnesnius, būti sąžiningu ir drąsiu. Nikolajus nupirko Mišai mažą aviganį. Vaikas jautėsi, esąs septintame danguje.

Netrukus Irina pastojo. Labiausiai džiaugėsi Miša. Jis svajojo apie broliuką arba sesutę. Apie tai, kaip jais rūpinsis ir juos gins. Po devynių mėnesių gimė mergaitė Sonia. Miša padėjo maitinti sesutę bei ją maudyti.

Praėjus metams po Sonios gimimo, Miša tapo didvyriu. O buvo taip. Šeima vaikštinėjo parke. Mergaitė, pamačiusi muilo burbulus, nubėgo link jų. Iš kažkur išbėgo šuo ir puolė Sonią. Pirmas sureagavo Miša. Jis drąsiai šoko gelbėti sesutę. Po kelių sekundžių pribėgo ir Nikolajus. Jis sugebėjo apginti berniuką.

Laimei, Miša ne labai nukentėjo. Jį išgelbėjo striukė ir kelnės. Pirmiausia berniukas paklausė, ar viskas gerai Soniai. Jai buvo viskas gerai, ji tik labai išsigando. „Tu tikras vyras, aš didžiuojuosi tavimi“, – pasakė Nikolajus, pakeldamas jį ant rankų.

Norint būti laimingu, nebūtina turėti daug materialinių gėrybių. Reikia mokėti džiaugtis smulkmenomis. Štai tai, kaip jie)). Šypsotis gali kiekvienas Pavyzdžiui, jūsų šuo Maža raja Arbe net lėktuvas Atminkite, kad visai nesvarbu, kiek jums metų Nesvarbu,…
Jums nepatinka terliotis su mieline tešla? Tai jūs tikriausiai nežinote, kad yra labai unikalus receptas, kuris suteikia galimybę pagaminti mielinę tešlą per 15 minučių.   Šios tešlos puikumėlis yra tame, kad ji pavyksta visiems ir…25,844  
Back to Top ↑