Šeima užrakindavo kurčią pitbulį ankštame kambaryje…O paskui ir išvis atidavė į prieglaudą!
Pitbulterjerė Blu atėjo į pasaulį kurčia. Nepaisant savo trūkumo, nuo vaikystės ji turėjo šeimą. Tiesa, jos šeimininkai elgėsi su ja labai keistai. Jie tiesiog uždarydavo ją mažyčiame kambarėlyje, kur Blu praleisdavo didžiąją laiko dalį.
Po to šeimininkai atidavė ją į prieglaudą. Šansai, kad gyvūnui atsiras naujas šeimininkai, buvo labai maži. Kam reikalingas suaugęs kurčias šuo, kuris negirdi komandų? Visi, atėję į prieglaudą naminių gyvūnų, net nežiūrėjo į Blu pusę. Be to, ji turėjo problemų sąveikaujant su kitais šunimis. Pitbulė tiesiog negirdėjo, kad jie loja ir prašo jos nesiartinti prie jų.
Prieglaudoje sugalvojo užmigdyti pitbulę. Gyvūno jau laukė mirtis, bet iš „mirtininkų kameros“ ją ištraukė jaunuolis vardu Šonas Stivensas. Jis išgirdo iš pažįstamų Blu istoriją ir nusprendė pasiimti šunį pas save.
Iš pradžių Blu nenuleido žvilgsnio nuo savo naujojo „tėčio“. Kartu jie daug vaikščiojo ir žaidė. Savo numylėtinei Stivensas net sukūrė instagramą, kur pradėjo talpinti nuotraukas iš Blu gyvenimo.
Šonas pastebėjo ir dar vieną ypatybę, kuri sukėlė vaikinui nerimą : šuo nemiegojo.
Vakare jaunuolis sumerkdavo akis stebimas savo pitbulio žvilgsnio. Kai ryte pabusdavo, tai pirma, ką jis matydavo, būdavo ištikimas naminio augintinio žvilgsnis. Taip tęsėsi keletą naktų. Buvo matyti, kad šuo pavargo ir jam reikia pamiegoti. Bet ji nesumerkė akių.
Stivensas su laiku suprato, kad išjungus šviesą, Blu įlipa pas jį į lovą ir tik tada užmiega. Matomai kalė bijojo, kad atsibudusi vėl atsidurs prieglaudoje. Su laiku gyvūnas išmoko ilsėtis.
Nepaisant pasaulio nesupratimo, šuo labai mielas ir geras. Šonas kantriai ją moko pačių paprasčiausių komandų. Blu gavo namus ir mylintį šeimininką. Taigi, visos negandos liko praeityje.

Mano vardas Liuda, aš 50-ies metų moteris. Štai jau daugiau nei 10 metų, kai mes su vyru išsiskyrėme. Jis turėjo kitą šeimą paslapčia, aš jam neatleidau. Mes su juo turime du suaugusius vaikus, kurie taip…
Mūsų gyvenimas puikus savo momentais. Kiek nuostabaus aplink, kas norisi nepraleisti nei vienos minutės, pragyventi taip, kaip mums tikrai norisi ir būti Žemės centre. Mes siūlome jums pažiūrėti į šias fotografijas ir pasikrauti pozityvios energijos…

Mano vardas Liuda, aš 50-ies metų moteris. Štai jau daugiau nei 10 metų, kai mes su vyru išsiskyrėme. Jis turėjo kitą šeimą paslapčia, aš jam neatleidau. Mes su juo turime du suaugusius vaikus, kurie taip…
Mūsų gyvenimas puikus savo momentais. Kiek nuostabaus aplink, kas norisi nepraleisti nei vienos minutės, pragyventi taip, kaip mums tikrai norisi ir būti Žemės centre. Mes siūlome jums pažiūrėti į šias fotografijas ir pasikrauti pozityvios energijos…3,260  
Back to Top ↑