„Šeimininkai katiną išmesdavo į laiptinę“ – tikro gyvenimo istorija
Pas mūsų kaimynus atsirado itin negeras įprotis. Mesti savo naminį katiną Tišą į laiptinę. Iš pradžių maniau, kad jie paprasčiausiai moko jį išeiti lauką. Paskui supratau, kad tai bausmės už netinkamus poelgius.
Persigandęs Tiša po kelias valandas sėdėdavo prie durų. Jei jis imdavo kniaukti arba braižyti duris, iškart gaudavo nuo šeimininkės šluota. Man pagailo vargšo katino ir nusprendžiau, kad šeimininkus reikia pamokyti, jei dar kartą jie šitaip nuskriaus katiną.
Vieną dieną, kai aš pavargęs ir piktas ėjau namo, laiptinėje sutikau pūkuotąjį kaimyną. Jis, kaip visada, liūdnu snukučiu ištikimai sėdėjo prie šeimininkų durų ir laukė atleidimo. Nežinau, ką jis prisidirbo, bet paprastai tai būna visokie menkniekiai. Ką nors numetė arba žaisdamas įbrėžė į ranką.
Mane pamatęs Tiša kilstelėjo ir sveikindamasis murktelėjo. Laiptinės akustika tik sustiprino tą garsą, kuris tapo labai garsus. Aš neišlaikiau ir šyptelėjau. Visos dienos problemos kažkaip iškart dingo. Paėmiau Tišą ant rankų ir, žiūrėdamas, kaip jis trinasi į mano švarką, supratau, kad metas žiaurius augintinio šeimininkus gerai pamokyti.
Įkišau raktą ir atidaręs duris įsinešiau Tišą į savo butą.
– Taip ir žinojau, kad anksčiau ar vėliau tu jį parsineši čia… – atsiduso žmona, pamačiusi mane su katinu.
– Keista, kad tu pati to nepadarei, – nusijuokiau atsakydamas jai ir nusiavęs batus nunešiau vargšiuką į virtuvę.
Įpiliau jam pieno, įdėjau gabaliuką žuvies. Tiša su pasimėgavimo viską suėdė ir, užšokęs man ant rankų, vėl ėmė murkti.
Kita diena buvo laisvadienis. Aš su malonumu kelias valandas mėgavausi kaimynų šūksniais kieme. Jie visa šeima išėjo ieškoti dingusio katino. Visaip jį kvietė, žadėjo jam įvairių skanėstų ir malonumų.
Bet Tiša ir toliau sėdėjo man ant rankų, ir dabar sėdi šalia mano kompiuterio. Jis neišeina iš mūsų buto, o aš neskubu jo grąžinti. Greičiausia mane apkaltins vagyste, kai viskas išaiškės. Gal pavyks išsisukti tik skandalu.
Visgi manau, kad tai nėra didelė kaina už šio mielo ir gero katino, kuris nežino, kaip gi įtikti savo šeimininkams, gerovę.

Sakoma, kad mažylį dar motinos įsčiose sieja su ja didelis fizinis ir emocinis ryšys. Kai kas su tuo nesutinka ir teigia, kad ką  tik gimę vaikai temoka rėkti ir kelti  paniką, o apie jokius ryšius…
Jums reikės: kefyro – 200 ml pieno – 100 ml medaus – 10 g želatinos – 6 g kavos – 0,5 a. š. Paruošimas Pašildyti pieną ir jame ištirpinti kavą. Po to įdėti želatinos ir…Sakoma, kad mažylį dar motinos įsčiose sieja su ja didelis fizinis ir emocinis ryšys. Kai kas su tuo nesutinka ir teigia, kad ką  tik gimę vaikai temoka rėkti ir kelti  paniką, o apie jokius ryšius…
Jums reikės: kefyro – 200 ml pieno – 100 ml medaus – 10 g želatinos – 6 g kavos – 0,5 a. š. Paruošimas Pašildyti pieną ir jame ištirpinti kavą. Po to įdėti želatinos ir…1,794  
Back to Top ↑