Septyni maisto produktai, kurių niekada nederėtų dėti į mikrobangų krosnelę
Pirmą kartą atsitiktinai išrasta 1940-aisiais , mikrobangų krosnelė dabar yra viena pagrindinių virtuvės prietaisų kiekviename namų ūkyje. Nors šis supratimas reiškia patogumą gaminti maistą ir pašildyti, yra tam tikrų rūšių maisto produktų, kurių turėtumėte bet kokia kaina vengti gaminti mikrobangų krosnelėje.

Mes, esame čia, kad padėtume jums būti saugiems ir sveikiems. Stebėdami šiuos mikrobangų ne-ne, jūs sumažinsite galimo atsitiktinio atsitiktinumo tikimybę.

1. Virti kiaušiniai

Kaitinant virtą kiaušinį mikrobangų krosnelėje, iš vandens molekulių kaupiasi garai, dėl kurių susidaro  slėgis . Kiaušiniai turi ploną membraną ir apvalkalą, todėl jie negali išlaikyti viso slėgio, kuris gali sukelti labai karštą sprogimą mikrobangų krosnelėje, ant jūsų lėkštės ar net jums įkandant!

2. Morkos

Nors morkas galima  virti ir kaitinti mikrobangų krosnelėje, žalios morkos, ypač tos, kurių žievė vis dar yra, gali būti pavojingos. Jei morkos nėra tinkamai nuplaunamos ir jose nėra nešvarumų, dirvožemyje esantys mineralai gali sukelti mikrobangų krosneles, dar vadinamas  lanku . Išlenkimas gali rimtai pakenkti jūsų mikrobangų krosnelei, jei tai nuolat vyksta.

3. Perdirbta mėsa

Pirmiausia perdirbta mėsa nėra maistingiausias maistas, nes joje yra didelis kiekis druskos, priedų, chemikalų ir konservantų. Tačiau pridėjus mikrobangų spinduliuotę prie mėgstamos mėsos ir konservų, cholesterolio kiekis gali padidėti, o tai gali sukelti širdies problemų. Saugiausia kumpius ir dešras kaitinti ant grotelių arba ant viryklės.

4. Vanduo

Vandens kaitinimas mikrobangų krosnelėje gali atrodyti paprasčiausias ir be rūpesčių. Tačiau tyrimai rodo, kad daugelis deginimo atvejų atsiranda dėl mikrobangų krosnelėje įkaitinto vandens plovimo, ypač kai tai daro vaikai. Dėl elektromagnetinių bangų mikrobangų krosnelėje vanduo gali  perkaisti , todėl vandens molekulės tampa nestabilios ir gali sukelti intensyvų virimą ir net sprogimus!

5. Čili pipirai

Čili pipiruose, ypač tikrai aštriuose, yra daug kapsaicino, kuris gali būti gana degi . Kai kapsaicinas yra veikiami elektromagnetinių bangų mikrobangų, jis pradeda rūkyti ir gali būti linkę gaudyti ant ugnies! Gaisras ir dūmai, kurie išsiskirs iš mikrobangų krosnelės, gali sudirginti odą ir sudeginti.

6. Vištiena

Vištiena yra populiarus salmonelių platinimo kaltininkas , ypač kai ji nėra tinkamai paruošta! Kai mikrobangų krosnelėje kepate žalios vištienos gabalėlį, tikimybė, kad kepsite  tolygiai ir kruopščiai, yra labai menka, todėl tai gali sukelti bakterijų užteršimą. Tą patį galima pasakyti ir apie kitus žalios mėsos gabalėlius. Geriausia mėsą kepti kruopščiai, ant tiesioginės ugnies, pavyzdžiui, keptuvėje, ant grotelių ar orkaitėje.

7. Pomidorai ir pomidorų padažas

Kaip ir virti kiaušiniai, pomidorai gali sukelti  sprogimą, kai praleidžia per daug laiko mikrobangų krosnelėje. Dėl skysčių kiekio šviečiuose pomidoruose ir makaronų padaže dėl susidariusio slėgio jie burbuliuoja ir purškia skysčius, o mikrobangų krosnelė lieka raudona.

Ar susidūrėte su bet kuria iš šių mikrobangų avarijų? Remiantis patirtimi, ar yra kitų maisto produktų, kurių neveiktų elektromagnetinės mikrobangų krosnelės?

Iš šių kalinių jie galėjo atimti laisvę ir prieigą prie kelių prietaisų, tačiau to, ko negalėjo atimti, yra išradingumas. Kai kurių kalinių išradingumas ir kūrybiškumas visada sugeba mus nustebinti kažkuo nauju, pažvelkite į šiuos 14 kalinių,…
Būna taip, kad nėra orkaitės, o kažko skanaus išsikepti prie arbatos norisi. Aš ilgai ieškojau internete būdo gaminti kepinį ant keptuvės. Ir radau įdomų pyrago receptą su obuoliu ir kiaušiniu. Ingredientai: – obuolys – 1…
Iš šių kalinių jie galėjo atimti laisvę ir prieigą prie kelių prietaisų, tačiau to, ko negalėjo atimti, yra išradingumas. Kai kurių kalinių išradingumas ir kūrybiškumas visada sugeba mus nustebinti kažkuo nauju, pažvelkite į šiuos 14 kalinių,…
Būna taip, kad nėra orkaitės, o kažko skanaus išsikepti prie arbatos norisi. Aš ilgai ieškojau internete būdo gaminti kepinį ant keptuvės. Ir radau įdomų pyrago receptą su obuoliu ir kiaušiniu. Ingredientai: – obuolys – 1…1,866  
Back to Top ↑