Septynios priemonės, kaip padaryti, kad kambarinės gėlės augtų lyg ant mielių
Vanduo — augalų gyvybės pagrindas. Kiekvienos rūšies augalui reikalingas individualus laistymas. Taip pat kambarinius augalus būtinai reikia maitinti, jei norite, kad jie gražiai žydėtų ir gražiai žaliuotų.

Cukrus. Pati natūraliausia tręšimo priemonė kambarinėms gėlėms. Cukrus išsiskaido į fruktozę ir gliukozę. Būtent gliukozė daro stebuklus. Ji yra augalų gyvybinės veiklos energijos šaltinis. Tokios trąšų priemonės paruošimui reikia 1 v.š. cukraus ištirpinti 0,5 l vandens arba tiesiog paberti  cukraus į žemę, o po to palaistyti.

Ricinos aliejus. Puikiai tinka žydintiems augalams. 1 a.š. ricinos aliejaus 1 l vandens. Augalai greičiau auga, gražiai žydi ir neserga.

Medienos pelenai. Floristai rekomenduoja juos kaip profilaktikos priemonę nuo augalų ligų. Labiausiai paplitęs pelenų naudojimo būdas – pripilti pelenų į skystį. Nedidelį kiekį, apie 100-150 g kibirui vandens, sumaišom, laistymo priemonė paruošta.  Naudoti ne dažniau 1 karto per mėnesį.

Granatų arba bet kokių citrusinių vaisių odelė taip pat puikus augalų pamaitinimas. Odeles reikia užpilti vandeniu, palaikom parą, o tada laistom.

Aspirinas. Kas du mėnesius į laistymo vandenį įdėkite tabletę aspirino. 1 tabletė 1 litrui vandens. Jei taip darysite, augalai bus atsparūs ligoms, o lapai bus gražios žalumos. Taip pat ir greitai augs.

Alijošiaus sultys. Tai augalinės kilmės biogeninis stimuliatorius. Tai puikus augimo stimuliatorius. Alijošiaus sulčių naudojimas laistymui, leis išauginti stiprų ir gražų augalą per trumpą laiką. Paruošimas: į pusantro litro vandens įpilti 1 arbatinį šaukštelį alijošiaus sulčių.

Pienas. Pienas rekomenduojamas ne tik laistymui (1 arbatinis šaukštelis 1 litrui vandens). Pieno tirpalu taip pat galima valyti lapus , santykis 1 : 10. Pamirkius vatos gabalėlį nuvalykite lapus 1 kartą per savaitę. Lapai blizgės, apdovanodami šviežumu.

Pratimai kaklui: išlaisvina užspaustus raumenis ir sureguliuoja kraujospūdį Toliau aprašytieji pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, darant visus pratimus, turi užimti apie 4-5 min. per dieną. Šie 5 pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir,…
Šis paveikslėlis jau aplėkė visą internetą ir daugeliui jau atnešė laimė ir sėkmę. Jei jūs tai atidarėt, tada laimės Mandala Jus apdovanos. Kaip tai veikia? Neaišku)). Bet jei paspausite „Patinka“ ir „Dalintis“, tai Laimė apsigyvens Jūsų namuose…Pratimai kaklui: išlaisvina užspaustus raumenis ir sureguliuoja kraujospūdį Toliau aprašytieji pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, darant visus pratimus, turi užimti apie 4-5 min. per dieną. Šie 5 pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir,…
Šis paveikslėlis jau aplėkė visą internetą ir daugeliui jau atnešė laimė ir sėkmę. Jei jūs tai atidarėt, tada laimės Mandala Jus apdovanos. Kaip tai veikia? Neaišku)). Bet jei paspausite „Patinka“ ir „Dalintis“, tai Laimė apsigyvens Jūsų namuose…22,278  
Back to Top ↑