Ši liekna 70-metė senjora papasakojo, kaip jai pavyksta atrodyti kaip mergaitei nuo galvos iki kojų (y)
Moteris vardu Norma Viljams 70-ies atrodo kaip mergaitė. Ir prisipažįsta, kad dabar yra geriausios formos savo gyvenime.  Kaip gi jai pavyksta?
Mes paruošėme jums keletą superlieknos Normos paslapčių.
Dama persikraustė iš lietingos Britanijos į saulėtą Italiją , kur mėgaujasi gyvenimu ir valdo būsto nuomos verslą. Ji turi vyrą, kuris vyresnis už ją 10 metų. Ji treniruojasi kasdien nuo 20 m amžiaus, daug vaikšto pėsčiomis ir seka svorį. Tačiau ponia Viljams leidžia sau sausainius pusryčiams, kasdien valgo „šmaikščius“ užkandžius ir turi žalingų įpročių.
Norma pareiškia, kad norint gerai atrodyti nebūtina turėti modelio figūros.  Svarbiausia – būti pasitempusia.
Geros formos negalima nustatyti pagal ūgį ar figūros tipą. Jūs galite būti mažos ar aukštos. Jūs galite būti figūringos ar plokščios. Arba galite būti vidutinės.  Aš nekalbu apie modelių stereotipus. Aš kalbu apie sveiką kūną.
Virti koldūnai – nuo seno laikomi viengungių patiekalu. Būtent paprasti virti koldūnai iš parduotuvės. Verdami jie greitai, kai apima nenugalimas alkio jausmas. Koldūnų virimas turi savo subtilybių. Jums žinoma, kad tikro Uralo patiekalo paruošimo paslaptis…
Jie gyvena su mumis jau nuo senų laikų, bet ar mes viską žinome apie juos? Ant kiekvienos letenėlės „lundehundas“ turi po šešis pirštus  Šunys sugeba atpažinti žmogaus emocijas. Jiems pakanka tik žvilgtelėti į žmogų, kad…Rinkdamasi produktų racioną Norma savęs neriboja. Pusryčiams ji geria du kapučino ir valgo kepinius. Po to užkandžiauja bananu, apelsinu ar kitu sezoniniu vaisiumi.
Pietūs turi būti iš baltymų ir daržovių: su morkomis, brokoliais, pupelėmis, grybais sojos padaže, alyvuogių aliejumi, sėklomis, spanguolėmis arba graikiško riešuto gabaliukais.
Mėgstamiausias ponios Viljams patiekalas – pilnagūdžiai spagečiai su daržovėmis ir alyvuogių aliejumi, kurį ji mėgsta dėti visur.
Pavakariams dama gali suvalgyti sausainį, šokoladą arba salotas su graikišku jogurtu, medumi ir riešutais.
Tarp kitko, Norma ne vienintelė, kuri prabangiai atrodo „virš 70“. 72 metų aktorė Goldie Hawn pasigyrė puikia figūra ir parodė, kaip moka gyventi. Daugiau 50-ies jai neduotum!
Virti koldūnai – nuo seno laikomi viengungių patiekalu. Būtent paprasti virti koldūnai iš parduotuvės. Verdami jie greitai, kai apima nenugalimas alkio jausmas. Koldūnų virimas turi savo subtilybių. Jums žinoma, kad tikro Uralo patiekalo paruošimo paslaptis…
Jie gyvena su mumis jau nuo senų laikų, bet ar mes viską žinome apie juos? Ant kiekvienos letenėlės „lundehundas“ turi po šešis pirštus  Šunys sugeba atpažinti žmogaus emocijas. Jiems pakanka tik žvilgtelėti į žmogų, kad…


5,613  


ChargedBack to Top ↑