Šiais metais aš leisiu sau būti mylima
Aš nebetempsiu praeities naštos, kurią aš taip įnirtingai tempiau ant savęs – visus savo buvusius ir visas savo klaidas. Aš nesmerksiu savęs už visa tai, kas manyje nėra idealu. Aš nebeįtikinėsiu savęs, kad esu neverta meilės arba laimės. Aš neleisiu balsams iš praeities skambėti man ausyse, primenant apie visas nesėkmes. Aš išmoksiu juos nutildyti, netikėti jais.

Šiais metais aš ne tik leisiu sau būti mylima, bet aš pagaliau leisiu sau mylėti save. Aš nežiūrėsiu į veidrodį, pirštu rodydama kiekvieną trūkumą. Aš nekankinsiu savęs kiekvieną kartą, kai padarysiu kažką ne taip, kaip reikėjo. Bet suteiksiu sau dar vieną šansą – taip pat, kaip padaryčiau tai tam, kurį myliu. Aš mylėsiu save iki menkiausių smulkmenų, su visais trūkumais. Aš švęsiu savo pergales ir momentus, kuriais galiu didžiuotis be gėdos ir užmaršties.

Šiais metais aš leisiu sau pilnai atverti širdį. Priminsiu sau apie laikus, kai aš nenorėjau savęs sulaikyti nuo to, ką mylėjau ir kas mylėjo mane, ir nors širdis sudaužyta, tas atvertos širdies jausmas buvo nepakartojamas ir buvo vertas to skausmo, kurį patyriau pabaigoje.

В этом году я напомню себе, что достойна любви независимо от того, кто решит прийти в мою жизнь или уйти из нее. Я не позволю отношениям определять то, чего я стою, потому что никто в этом мире не может любить меня вечно. Я позволю своему сердцу любить абсолютно, а не только в целях отчаянного самосохранения.

Šiais metais aš sau priminsiu, kad esu verta meilės, nepriklausomai nuo to, kas nuspręs ateiti į mano gyvenimą arba išeiti iš jo. Aš neleisiu santykiams apspręsti, ko aš verta, nes niekas šiame pasaulyje negali mylėti manęs amžinai.  Aš leisiu savo širdžiai mylėti pilnai, o ne tik dėl savisaugos.

Karen  Šarp,37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas. Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį… Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip…
Orchidėja Dracula simia – nepakartojama egzotiška gražuolė, kuri pakeri savo originalia išvaizda. Pavadinimą „Dracula“ gėlė gavo už panašumą į mažo drakono nasrus, o „simia“ reiškia „beždžionė“. Žiūrint į beždžioniškos drakulos foto gali pasirodyti, kad jos…Šiais metais aš leisiu sau nesutikti su beveik-pažadais, su beveik-santykiais ir su blogu elgesiu. Aš daugiau nieko neteisinsiu. Nes aš verta daugiau. Aš verta santykių, atitinkančių mano lūkesčius. Aš supratau, kad palikti tą, kuris manęs nemyli – tai taip pat meilė sau.

Šiais metais aš leisiu sau būti mylima vien todėl, kad tai pats geriausias dalykas, ką galima pajausti šiame gyvenime. Laikas baigti sulaikyti save vien dėl praeities baimės.

Šiais metais aš leisiu sau būti mylima vien todėl, kad jau laikas.

Karen  Šarp,37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas. Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį… Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip…
Orchidėja Dracula simia – nepakartojama egzotiška gražuolė, kuri pakeri savo originalia išvaizda. Pavadinimą „Dracula“ gėlė gavo už panašumą į mažo drakono nasrus, o „simia“ reiškia „beždžionė“. Žiūrint į beždžioniškos drakulos foto gali pasirodyti, kad jos…899  
Back to Top ↑