Šiauliuose vyro poelgis pėsčiųjų perėjoje sužavėjo pareigūnus – susidarė spūstis, bet niekas nepyko
Nors keliuose daugybė vairuotojų skuba, atranda laiko ir geriems darbams. Vienas tokių momentų užfiksuotas Šiauliuose, kur iš automobilio iššokęs keleivis pagelbėjo per perėją einančiai senolei.
Vaizdo įrašu savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo Šiaulių policininkai, kurie negailėjo gražių žodžių automobilio „Renault“ keleiviui.
„Dalinamės geru pavyzdžiu, neseniai užfiksuotu Šiauliuose. Tai įrodymas, kad gražus poelgis gali virsti tikru žygdarbiu. Vaizdo įrašą mums atsiuntęs pilietis minėjo, kad jam iš paskos išsirikiavo automobilių eilutė, tačiau besipiktinančių laukimu nebuvo. Jei visi kelyje elgtųsi kantriai ir padėtų vieni kitiems, pasaulis būtų kur kas saugesnis“, – rašė policijos pareigūnai.
Vaizdo įraše matyti, kaip iš prie perėjos sustojusio „klevo“ lapu pažymėto „Renault“ iššoko sportine apranga vilkintis vyras. Jis iš karto pribėgo prie lėtu žingsniu per perėja einančios senolės ir padėjo jai saugiai pereiti gatvę.
Vos per porą dienų vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 89 tūkst. vartotojų. Dar daugiau nei 2 tūkst. vartotojų paspaudė patiktukus po vaizdo įrašu.
„Eurovizijos“ gerbėjai sulaukė lemtingos akimirkos. Paskutinis pasirodymas, paskutinis šansas įrodyti, kuris „Eurovizijos“ atrankos finalininkas yra verčiausias atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse. Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį susitiko aštuoni muzikantai, iš kurių tik vienas galiausiai tapo nugalėtoju ir…
Naują žemaitiškos dainos „Rojaus obuoliai“ versiją M.Stonkus pristatė vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną. Kartu su repo kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas. Po vaizdo įrašu Mantui skrieja pagyros – kai kurie internautai net tikina, kad…„Eurovizijos“ gerbėjai sulaukė lemtingos akimirkos. Paskutinis pasirodymas, paskutinis šansas įrodyti, kuris „Eurovizijos“ atrankos finalininkas yra verčiausias atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse. Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį susitiko aštuoni muzikantai, iš kurių tik vienas galiausiai tapo nugalėtoju ir…
Naują žemaitiškos dainos „Rojaus obuoliai“ versiją M.Stonkus pristatė vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną. Kartu su repo kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas. Po vaizdo įrašu Mantui skrieja pagyros – kai kurie internautai net tikina, kad…


13,252  
Back to Top ↑