Simbolis, į kurį links jūsų Siela, nuves jūsų kelią į klestėjimą
Prieš jus stebuklingas būrimas. Jeigu jis jums papuolė šiandien – patikėkite, tai visiškai ne atsitiktinai.
Visata siunčia jums užuominą, kad dabar pats laikas pakeisti savo gyvenimą taip, kad jis jus pilnai tenkintų. Ir net pasufleruos jums, kaip tai pasiekti.
Jūs atvertėte šitą būrimą, jeigu Jūsų Siela ieško kažkokio ženklo, kad pradėtų gyventi laimingai.
Štai šis stebuklingas ženklas. Viskas, ką jums būtina padaryti – tai rasti savo, ypatingą simbolį.
Prieš jus 5 turto simboliai iš skirtingų kultūrų (kai kurie yra keliose). Neskubėkite! Kuris iš jų yra Jūsų (rinkitės širdimi):
  1. „Auksinė žuvelė“
Aplink jus tiek galimybių, kiek žuvų vandenyne. Galų gale užmeskite meškerę ir sugaukite savo žuvį. Jūs žinote, ką aš turiu omenyje.
Jūs garbingas žmogus ir vertas pačios geriausios žuvies. Jūsų troškimai išsipildys tik per jūsų veiksmus.
  1. „Monetų ryšulys“
Vienas lauke – karys…Tai apie jus. Jūs daug pergyvenote ir daug pasiekėte vienumoje. Tačiau atėjo laikas pasikliauti ryšiais. Nesigėdykite prašyti pagalbos ir džiugiai teikite pagalbą kitiems.
Atminkite, kad keli medžiai, kurie auga kartu, visumoje sudaro mišką.
  1. „Gyvenimo medis“
Jūs ieškojote ženklo apie tai, ar jūs viską darote teisingai. Tai jis. Teisingiau nebūna. Tęskite ir toliau taip. Šiame kelyje daug sunkumų, kurie su laiku pavirs Likimo dovanomis.
Nesistenkite visko atlikti idealiai. Kartais pakanka tiesiog daryti.
  1. „Puodeli, virk“
Jūsų viduje ištisas lobis, kurį jūs kol kas nelabai mokate valdyti. Gamta gausiai jus apdovanojo sugebėjimais ir talentais, tačiau jums kol kas sunku valdyti savo emocijas ir prisirišimus.
Jei jūs bandėte sulieknėti, bet nepasiekėte pageidaujamo rezultato, mes siūlome jums puikią priemonę gvazdiko gydomųjų savybių pagrindu, kurios padės jums sulieknėti sveiku ir natūraliu būdu. Kaip tai padeda? Gvazdikėlis, cinamonas, aštrusis pipiras ir kmynas pasižymi…
Po 3 metus trukusios kankinančios kovos moteriai galiausiai pavyko pastoti nuo savo vyro. O ji jau spėjo susitaikyti, kad niekada neturės vaiko. Kartu su vyru jie nusipirko savo svajonių namą ir nekantraudami laukė savo ilgai…Panašu, jūsų laukia sėkmė. Tačiau ar ilgas kelias bus iki jos – priklauso tik nuo jūsų paties.
  1. „Varlė su moneta burnoje“
Jūs beldžiatės į vienas duris, bet jums bus atvertos kitos. Kokios būtent, kol kas slepiama laiko rūke, bet greitai viskas išsispręs.
Jūsų energija lengva ir šviesi, kurią labai mėgsta pastverti negeri žmonės. Vykite juos šalin, jūs gi jaučiate juos kone iš pirmo žvilgsnio.
Jei jūs bandėte sulieknėti, bet nepasiekėte pageidaujamo rezultato, mes siūlome jums puikią priemonę gvazdiko gydomųjų savybių pagrindu, kurios padės jums sulieknėti sveiku ir natūraliu būdu. Kaip tai padeda? Gvazdikėlis, cinamonas, aštrusis pipiras ir kmynas pasižymi…
Po 3 metus trukusios kankinančios kovos moteriai galiausiai pavyko pastoti nuo savo vyro. O ji jau spėjo susitaikyti, kad niekada neturės vaiko. Kartu su vyru jie nusipirko savo svajonių namą ir nekantraudami laukė savo ilgai…2,826  
Back to Top ↑