Šios gėlės žiedlapiai atrodo kaip paukšteliai kolibriai
Vienas Reddit naudotojas vardu OctopusPrime neseniai pasidalijo fotografija, kuri daugelį ne tik suglumino, bet ir sužavėjo.
Fotografijoje augalas,kuris primena mažyčius žalius kolibrius.
Autorius pakomentavo: „Pažiūrėk į šias gėles, panašias į mažyčius kolibrius!“
Fotografija sudomino daugelį ir per vieną dieną postas surinko 47,5 tūkstančių peržiūrų ir 400 komentarų.
Su kuo susijusi tokia ypatybė? Čia mimikrija ar paprastas sutapimas?
Viena pusė komentatorių teigė, kad čia regėjimo apgaulė:

„…PROCESAS, KURIAME MŪSŲ SMEGENYS ATPAŽĮSTA TAI, KO IŠ TIESŲ NĖRA. PAVYZDŽIUI, VĖJO KAUKIMĄ, KURIS SKAMBA KAIP KALBA, MEDĮ, KURIS ATRODO KAIP ŽMOGUS AR GYVŪNAS…“- RAŠO VIENAS IŠ REDDIT NAUDOTOJŲ.

Kita pusė mano, kad tai gali būti mimikrija. Reiškinys dažniau nutinka gyvūnų pasaulyje. Pavyzdžiui, chameleonas keičia odos spalvą pagal medžio spalvą turėdamas tikslą apsisaugoti nuo plėšrūnų.
Iš tiesų fotografijoje yra augalas, kuris vadinasi Crotalaria cunninghamii, jis priklauso ankštinių šeimai  ir auga Australijoje.
Augalas taip pavadintas XIX a. pradžios botaniko Alano Kaningemo , kuris taip pat buvo pakrantės smėlio kopų kolonizatoriumi, garbei.
Crotalaria cunninghamii – daugiametis krūmas, kurio aukštis siekia apie 1-3 m.
Augalo žiedai auga ant ilgų spyglių jo šakų galuose ir labai primena paukštį, snapu pritvirtintą prie žiedo galvutės centrinio stiebo.
Visi žmonės nori atrasti laimę. Daugelis ieško jos materialinėje gerovėje. Bet mažai kas supranta, kad laimę galima rasti tik savo viduje. 1. Gyvenkite šiandiena. Nereikia ruoštis tam, kas tik turi įvykti. 2. Klyskite kaip galima dažniau, bet…
Verslininkas vardu Siun Šuichua kreipėsi į specialią kompaniją tam, kad nugriautų medinius namus kaime, kuriame išaugo. Ir jei jūs nusprendėte, kad jų vietoje jis nusprendė statyti kokį nors pramogų kompleksą ar kažką panašaus, tai jūs…Visi žmonės nori atrasti laimę. Daugelis ieško jos materialinėje gerovėje. Bet mažai kas supranta, kad laimę galima rasti tik savo viduje. 1. Gyvenkite šiandiena. Nereikia ruoštis tam, kas tik turi įvykti. 2. Klyskite kaip galima dažniau, bet…
Verslininkas vardu Siun Šuichua kreipėsi į specialią kompaniją tam, kad nugriautų medinius namus kaime, kuriame išaugo. Ir jei jūs nusprendėte, kad jų vietoje jis nusprendė statyti kokį nors pramogų kompleksą ar kažką panašaus, tai jūs…


1,218  


ChargedBack to Top ↑