Šis mažius jau užkariavo internetą savo šukuosena. Pas jį šauniausi plaukai pasaulyje
Jūs jau spėjote susipažinti su šiuo mažyliu? Ne? Tada jūs dabar pamatysite stebuklingą vaiką su pačiais puriausiais plaukais pasaulyje.

Kai tik jo fotografijos pateko į internetą, jos iškart surinko didžiulį kiekį „laikų“. Abejingu likti neįmanoma.

Mūsų herojaus vardas Džunioras Koks-Nun. Kai mažyliui sukako 3 mėn, jam jau užaugo ši ševeliūra.  Jo plaukai smarkiai skiriasi nuo daugumos, jie labai tankūs, tokie, kad jų neįmanoma suglostyti.

Berniukas visada traukia žmonių dėmesį. Su juo nori fotografuotis, juk jis tikras angelas-pienės pūkelis.

Jį meiliai vadina ežiuku.  Mama prisipažįsta, kad kai pamatė tiek plaukų, manė, kad jie iškris užleisdami vietą kitiems. Bet jie nekrito, o atvirkščiai, tapo vis tankesni.

Dar viena ypatybė, jie auga viršun. Kokiomis priemonėmis jie besinaudotų, plaukai vis tiek stiebiasi aukštyn.

Kai mama su sūnumi išeina pasivaikščioti, tai prie jų ima eiti nepažįstami žmonės, kad susipažintų su berniuku iš arčiau. Jie būtinai nori paglostyti tokią ševeliūrą.

Plaukai tokie tankūs, kad po vonios juos reikia džiovinti fenu.

Labdaringos organizacijos Animal Rescue League Shelter&Wildlife Center Pitsburge dievagojasi kad nieko panašaus niekada nematė. O ir nenorėtų matyti – ši 14 metų katė apaugo įspūdingais dredais ne savo noru. Jos savininkas negalėjo pasirūpinti net savimi,…
Aš įsimylėjau nuostabią merginą, pačią gražiausią pasaulyje. Mes susituokėme ir greitai tapome tėvais. Viskas buvo gerai, bet aš ėmiau žmonai skirti mažai dėmesio, ji visada buvo pavargusi. Aš nusprendžiau susirasti meilužę, kuri patenkintų visus mano…Jie neišdžiūva savarankiškai. Mama kategoriškai atsisako juos kirpti, jai pačiai įdomu, kiek ilgai plaukai augs tokia kryptimi.

Šeimoje yra dar trys vaikai, bet jų plaukai visiškai įprasti. Kažkuriuo momentu tėvai sunerimo dėl šio fakto ir kreipėsi į gydytoją.

Ir neįprastų plaukų priežastis buvo nustatyta. Iš pradžių gydytojas iškėlė hipotezę, kad nėštumo metu pas mamą buvo stiprus rėmuo ir to pasekmė tapo tokie tankūs vaiko plaukai.

Tyrimai patvirtino šią hipotezę. Pasirodė, kad padidėjęs estrogeno kiekis gali tapti tokio rezultato priežastimi.

Ši maža mažojo broliuko ypatybė nei kiek netrikdo kitų vaikų. Jie su malonumu žaidžia su jo plaukais ir labai jį myli.

Štai koks žavus mažylis gimė šiai šeimai. Visiems džiaugtis ir stebėtis. Linkime jam ir jo šeimai stiprios sveikatos!

Labdaringos organizacijos Animal Rescue League Shelter&Wildlife Center Pitsburge dievagojasi kad nieko panašaus niekada nematė. O ir nenorėtų matyti – ši 14 metų katė apaugo įspūdingais dredais ne savo noru. Jos savininkas negalėjo pasirūpinti net savimi,…
Aš įsimylėjau nuostabią merginą, pačią gražiausią pasaulyje. Mes susituokėme ir greitai tapome tėvais. Viskas buvo gerai, bet aš ėmiau žmonai skirti mažai dėmesio, ji visada buvo pavargusi. Aš nusprendžiau susirasti meilužę, kuri patenkintų visus mano…4,196  
Back to Top ↑