Šis nuostabus receptas išlygins rankų odą akimirksniu!
Rankų oda reikalauja ypatingos priežiūros, nes jos visuomet matomos. Ne veltui sakoma, kad moters rankos išduota jos amžių. Sugrąžinti rankoms jaunystę nėra sudėtinga, ir mes jus išmokysime kaip!

 

 

Rankų oda turi ploną riebalinį sluoksnį, o tai reiškia, kad kolageno ir elastino pluoštas labai greit prarandamas ir senėjimo efektas tampa greit pastebimas. Nuolatinis rankų plovimas ir įvairių cheminių medžiagų poveikis turi didelę įtaką rankų odai, todėl rankoms reikalinga papildoma priežiūra.

Ekspertai sako, kad kiaušinio baltymas padeda atstatyti elastingumą. Tai labai paprasta – paimti kiaušinių baltymus ir sumaišyti su vienu valgomuoju šaukštu medaus. Po to pasitepti šiuo mišiniu rankas ir duoti išdžiūti. Kaukę nuplauti šiltu vandeniu ir pasitepti kokoso aliejumi. Rezultatas bus matomas akimirksniu.

 

 

Bulvės gali rankoms suteikti glotnumą. Išvirti kelios vidutinio dydžio bulves ir jas sutrinti su šakute. Įpilti po 2 valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus, medaus ir pieno. Pastatyti į šaldytuvą. Tepti rankas 2-3 kartus per savaitę, kaukę laikyti apie 15 minučių. Po to nusiplauti rankas šiltu vandeniu.

 

 

Erškėtrožių aliejus padės sugrąžinti rankų odos elastingumą ir atjaunins rankas. Be to, šis aliejus gerai pamaitina odą. Masažuoti šiuo aliejumi rankas kiekvieną dieną, nuplauti aliejų nereikia.

 

 

Citrina ir cukrus. Išspausti truputį citrinos sulčių ir jį sumaišyti su tokiu pačiu cukraus kiekiu. Gerai įtrinkite į rankas, tai pagerins mikro cirkuliaciją. Nusiplauti rankas šiltu vandeniu ir po to šaltu vandeniu.

 

Migdolų aliejus. Rankas patepti migdolų aliejumi, po to jas įkišti į šaltą vandenį ir palaikyti apie 5 minutes. Po procedūros patepti rankas riebiu kremu. Užsimauti medvilnines pirštines ir taip miegoti. Ryte rankos bus labai gerai sudrėkintos.

 

 

Rankos tinka naudoti nedidelį vazelino kiekį, padaryti rankų masažą ir užsimauti medvilnines pirštines ir taip miegoti.

 

 

Reikia vengti labai karšto vandens, nes taip galima išsausinti rankų odą. Vietoj to naudoti šiltą arba šaltą vandenį.

Būtina apsaugoti rankas nuo šalčio.

 

 

Kai lauke šalta. visuomet užsimaukite pirštines, tuomet rankų oda visada bus apsaugota.

Šis periodas trunka beveik 30 metų – nuo 50 iki maždaug 75 metų. Priešingai pasenusiam įsivaizdavimui, teisingai lavinant fiziniai ir intelektualiniai sugebėjimai šiame amžiuje nemažėja, o lieka tokie patys kaip ir jaunystėje , – o…
Kiekvienas mūsų prisimena, kaip namie atsirado mažas gauruotas stebuklas, amžiams pakeitęs mūsų gyvenimą. Šiandien savo istorija su mumis pasidalijo Olga Jakovleva, papasakojusi apie šuniuką vardu Arčis. Augintinis merginos šeimoje atsirado prieš maždaug 3 mėnesius. Ji…Šis periodas trunka beveik 30 metų – nuo 50 iki maždaug 75 metų. Priešingai pasenusiam įsivaizdavimui, teisingai lavinant fiziniai ir intelektualiniai sugebėjimai šiame amžiuje nemažėja, o lieka tokie patys kaip ir jaunystėje , – o…
Kiekvienas mūsų prisimena, kaip namie atsirado mažas gauruotas stebuklas, amžiams pakeitęs mūsų gyvenimą. Šiandien savo istorija su mumis pasidalijo Olga Jakovleva, papasakojusi apie šuniuką vardu Arčis. Augintinis merginos šeimoje atsirado prieš maždaug 3 mėnesius. Ji…


1,280  


ChargedBack to Top ↑