Skanios bulvių košės paslaptis: triukas, kuris nustebins daugumą šeimininkių
Bulvių košę moka gaminti praktiškai kiekviena šeimininkė, nors ne visos žino paslaptį, kuri patiekalą padaro itin gardų.
Kaip žinoma, gaminant mėgstamą bulvių garnyrą, reikia išvirti daržoves, paskui jas gerai sutrinti ir tiekti į stalą. Tačiau iš tikrųjų toks klasikinis metodas yra neteisingas.
Kaip aiškina profesionalūs virėjai, norint pagaminti gardžią košę, bulvių vandenyje virti nederėtų. Pasak jų, ši daržovė primena kempinėlę ir gerai sugeria skystį, todėl lengvai sutrinama, tampa minkšta ir švelni. Klaida yra ta, kad įprastas vanduo negali bulvėms suteikti sodraus aromato ir malonaus skonio.
Profesionalai rekomenduoja bulves iškart virti piene, kuris patiekalui suteikia apetitą žadinantį grietinėlės skonį.
Be to, košė gaunasi tirštesnė. Tiems, kurie garnyro pageidauja minkštesnio, virėjai pataria jį atskiesti pienu, kuris laikomas šaldytuve.
Kad patiekalas būtų aromatingesnis, į puodą galima įdėti šiek tiek česnako ir prieskonių, pavyzdžiui, rozmarino arba čiobrelių.

Kai kurie talentingi dailininkai paveiksluose parodo gyvenimą taip, kaip jį mato. Kažkas imasi vienatvės temos, kažkas – šeimyninių santykių ir daug kito. Tačiau ši Meksikos dailininkė I.Kandelas išleido visą seriją piešinių, kur parodo visą vienatvės…
Susipažinkite, tai Kristina! Prieš kelis metus ji panoro pakeisti savo įvaizdį ir tapo tiesiog neatpažįstama. Po šito ji išpopuliarėjo. Bet, verta pažymėti, kad daugeliui buvo baisu net žiūrėti į ją. Pažiūrėkite į ją, kokia ji…Kai kurie talentingi dailininkai paveiksluose parodo gyvenimą taip, kaip jį mato. Kažkas imasi vienatvės temos, kažkas – šeimyninių santykių ir daug kito. Tačiau ši Meksikos dailininkė I.Kandelas išleido visą seriją piešinių, kur parodo visą vienatvės…
Susipažinkite, tai Kristina! Prieš kelis metus ji panoro pakeisti savo įvaizdį ir tapo tiesiog neatpažįstama. Po šito ji išpopuliarėjo. Bet, verta pažymėti, kad daugeliui buvo baisu net žiūrėti į ją. Pažiūrėkite į ją, kokia ji…3,654  
Back to Top ↑