Smegenims reikia skaitymo, draugų, muzikos, šokolado ir šokių
Manote, smegenys negali „susirgti“? Klystate, dar ir kaip gali!

Smegenys kenčia nuo ilgų valandų sėdėjimo internete, nuolatinio darbo ir nervų.

Profesorius Vladas Čurea 10 metų bėgyje buvo greitosios pagalbos ligoninės direktorius. Jis atliko beveik 23000 smegenų operacijų.

Jis tikina, kad smegenys gali susirgti nuo pastovios izoliacijos. Mes visą laiką sėdime internete, tuo metu kai smegenims reikia „gryno“ bendravimo, gyvo.

Teisingam smegenų darbui svarbu kas rytą atlikti sekantį ritualą.

Atsibudus reikia atlikti nedidelę mankštą ir po to išgerti 2 stiklines kambario temperatūros vandens.

Miego metu smegenys nemiega, jos dirba, kad palaikytų vidaus organus aktyvius. Taipogi smegenys naktį dirba prie neišspręstų problemų. Būtent todėl ir sako,kad rytas už vakarą protingesnis.

Tai Lilibet, Karlito mama, kuri neša lėkštę su maistu. Prieš kelias savaites Karlito mama ir tėtis nusivylę nusprendė pasiimti jį iš mokyklos namo. Manė – štai užsiims ūkio reikalais, padirbės rankomis, atsitokės. Iš tiesų jie…
Naujausias SEL kūrinys įrašytas su vokaliste Silvija Pankūnaite-Micute, kuri priklauso grupei jau 15 metų. „Tai pirmasis singlas su ja. Silvija atidavė didelę duoklę grupei SEL, todėl jos partija šiame kūrinyje – dominuojanti, visas dėmesys akcentuojamas…Toliau imkimės pusryčių. Jie turi būti neskubrūs. Mėgaukitės maistu ir momentu, taip jūs suteiksite teisingą nusiteikimą visai dienai.

Pietūs turi būti subalansuoti.

Vartokite tik gryną vandenį ir pamirškite sultis. Atminkite, kad mūsų smegenys nemėgsta riebalų, tabako ir alkoholio, bet mėgsta juodąjį šokoladą.

Smegenys turi du maksimalaus aktyvumo taškus: tarp 10:00-12:00 ir 16:00-18:00. Jei jos pavargsta, mes galime išgerti truputį kavos ir suvalgyti porą gabalėlių juodojo šokolado.

Gydytojas pažymi, kad geriausias smegenų draugas yra šypsena.  Todėl labai svarbu nuvyti liūdesį, vienodumą ir mokėti džiaugtis.

Judėjimas taip pat labai gerai smegenims. Jei mes judame, mes egzistuojame.

Tarp kitko, jei jums pastoviai skauda galvą – tai gali būti dėl problemų su smegenimis. Geriau pasitikrinkite pas gydytoją.

Ir atminkite apie poilsį. Visos ligos yra dėl nervų ir nuovargio. Ir net insultas.

Geras nakties miegas turi trukti ne mažiau nei 6 valandas. Mes turime gulti miegoti 22:00, juk iki 24:00 – aktyviausias miego periodas.

Tai Lilibet, Karlito mama, kuri neša lėkštę su maistu. Prieš kelias savaites Karlito mama ir tėtis nusivylę nusprendė pasiimti jį iš mokyklos namo. Manė – štai užsiims ūkio reikalais, padirbės rankomis, atsitokės. Iš tiesų jie…
Naujausias SEL kūrinys įrašytas su vokaliste Silvija Pankūnaite-Micute, kuri priklauso grupei jau 15 metų. „Tai pirmasis singlas su ja. Silvija atidavė didelę duoklę grupei SEL, todėl jos partija šiame kūrinyje – dominuojanti, visas dėmesys akcentuojamas…938  
Back to Top ↑