Štai kodėl geriausi virtuvės šefai nerekomenduoja nupilti vandens išvirus makaronams
Paprasta gudrybė,o juk skonis tikrai tampa geresnis. Štai kodėl geriausi virtuvės šefai nerekomenduoja nupilti vandens išvirus makaronams.
Anksčiau makaronai buvo žymiai prastesnės kokybės. Juk juos gamino iš pačių blogiausių kviečių rūšių. Todėl po virimo buvo būtina nupilti karštą vandenį. Ir perskalauti makaronus šaltu vandeniu, kad jie nesuliptų į vieną gabalą.
Dabar gi makaronų kokybė ženkliai pagerėjo. Net už nedidelę kainą kiekviena šeimininkė gali įsigyti pačių įvairiausių puikios kokybės makaronų gaminių. Šiuolaikinių makaronų skalauti nereikia. Tačiau yra dar viena nedidelė gudrybė. Tie, kas bandė pastą itališkuose restoranuose, pastebėjo, kad parinkus analogiškus produktus skonis visai kitas. Kame reikalas?
Esmė tame, kad daugelis šiuolaikinių šeimininkių makaronus verda neteisingai. Jos nupila tikrą vertybę į pamazgas. Kalba eina apie vandenį,  kuriame virė makaronai.
Kuo gi naudingas vanduo po makaronų virimo ir kodėl jo nereikia nupilti.
Esmė tame, kad tas vanduo turtingas krakmolu ir maistingosiomis medžiagomis. Ir yra geriausias pasaulyje tirštiklis  pomidorų ir kitiems padažams. Kai kurie virtuvės šefai vadina šį vandenį „skystu auksu“. Juk būtent šio vandens pagalba paprastą patiekalą galima padaryti rafinuotu.
Jums būtina tiesiog perpilti vandenį po makaronų virimo į mažą puodelį. Tiek, kiek jums būtina. Įdėti ten pomidorų padažo, šviežių žalumynų ir česnako pagal skonį. Ir užvirinti.
Po to gautą padažą pilame į makaronus. Patikėkite, štai taip lengvai ir paprastai paruoštas patiekalas bus ne blogesnis, nei italų restoranuose.
Geriausi virtuvės šefai rekomenduoja.
Dažnai jaunoms mamoms neduoda ramybės visažiniai giminaičiai ir draugai: visi nori duoti patarimą apie teisingą maitinimą, auklėjimą ir vaiko priežiūrą. Ešlės Čeiz laukė tokia pat lemtis. Ši jauna mama iš JAV (Pensilvanijos valstijos) pavargo nuo…
Nedidelis loginis matematikos uždavinys privertė daugelį interneto vartotojų susimąstyti. Video apie katę, vėžliuką ir stalą peržiūrėjo jau šimtai tūkstančių žmonių, tačiau beveik niekas negalėjo išspręsti užduoties. Juokingiausia, kad šį uždavinį siūlo išspręsti paprasčiausiems kinų vaikučiams,…

Dažnai jaunoms mamoms neduoda ramybės visažiniai giminaičiai ir draugai: visi nori duoti patarimą apie teisingą maitinimą, auklėjimą ir vaiko priežiūrą. Ešlės Čeiz laukė tokia pat lemtis. Ši jauna mama iš JAV (Pensilvanijos valstijos) pavargo nuo…
Nedidelis loginis matematikos uždavinys privertė daugelį interneto vartotojų susimąstyti. Video apie katę, vėžliuką ir stalą peržiūrėjo jau šimtai tūkstančių žmonių, tačiau beveik niekas negalėjo išspręsti užduoties. Juokingiausia, kad šį uždavinį siūlo išspręsti paprasčiausiems kinų vaikučiams,…2,582  
Back to Top ↑