Štai kodėl kiekviena moteris turi valgyti granatą su kauliukais! (y)
 

Granatas ne veltui vadinamas karališkuoju vaisiumi. Ir tai susiję netgi ne su jo „karūna“ ant „viršugalvio“. O su tuo, kad savo unikalios sudėties ir didžiulio kiekio naudingiausių savybių dėka jis plačiai naudojamas medicinos tikslams.

 

 

Šiame vaisiuje yra visas vitaminų ir mineralų kompleksas, galintis neįtikėtinai paveikti žmogaus organizmą. Patikrinau pati. Susižavėjimui nėra ribų.

Pasirodo, granato sultyse yra 15-os rūšių aminorūgščių, iš kurių 6 rūšis be granato, galima rasti tiktai mėsoje.

Štai kodėl granatą būtinai reikia valgyti su visais kauliukais… Apie tai turi žinoti kiekviena moteris!

Naudingos granato savybės

Sutvarko hormoninį foną

Pasirodo, granato kauliukuose yra aliejų, galinčių sureguliuoti hormonų balansą organizme. Ypatingą dėmesį į šį vaisių turėtų atkreipti moterys, nes jis sumažina menstruacijų skausmą, nuima galvos skausmą ir padeda klimakso metu.

 

 

Veikia kaip iš natūralus insulinas

Granatą labai sveika valgyti, sergant diabetu. 0,5 arbatinio šaukštelio granato sulčių 4 kartus per dieną suamžina cukraus kiekį kraujyje.

Padidina hemoglobiną

Žmonėms, kenčiantiems nuo anemijos, rekomenduojama išgerti po pusę stiklinės skiestų granato sulčių tris kartus per dieną, 30 min. iki valgymo, ir tai daryti du mėnesius.

 

 

Dezinfekuoja burnos ertmę
Granato luobelės nuoviras dezinfekuoja ir nuima skausmą, sergant stomatitu, faringitu ir angina.

Mažina kraujospūdį
Granatas būtinas ir didelį kraujospūdį turintiems žmonėms, nes jis gali mažinti arterinį kraujospūdį be negatyvių pasekmių organizmui. Taip pat šis vaisius ir ramina. Norint nuraminti nervų sistemą, atsikratyti nemigos ir nerimo, reikia gerti arbatą su džiovintomis granato vaisiaus plėvelėmis.

 

 

Gerina atmintį
Pasirodo, naudojant 8 g granato vaisiaus sulčių keturias savaites, akivaizdžiai pagerėja verbalinės ir regimosios atminties rodikliai.

Gydo uždegimą

Sergant inkstų, kepenų, sąnarių, akių, ausų ir lytinių organų susirgimais, gydytojai rekomenduoja gerti granato žievės nuovirą. Jam paruošti reikalinga 2 arbat. Š. susmulkintos žievės, užpulti stikline karšto vandens ir virinti skystį 30 minučių. Po to nuovirą nusunkti, pripilti virto vandens ir gerti šį vaistą 2-3 kartus per dieną po 50 g pusvalandį iki valgymo.

Dar mano senelė pasakojo man apie šį būdą. Tada aš juokiausi, ir be reikalo… Apie šiuos užkalbėjimus po daugelio metų man papasakojo bendradarbė, kai aš pastebėjau įsegtą žiogelį jos vidinėje palaidinės pusėje. Bendradarbė buvo labai…
Visuomenė, kaip ir seniau, vis dar didelę reikšmę teikia santuokai. Taigi, labai lengva pasijusti nevykėle, jei tu niekaip negali susirasti vyro. Ir nors tai yra nuostabu, kai tau pasiseka, susirasti savo antrąją pusę, tačiau nėra…Mažina alkio jausmą

Vos 1 stiklinė granatų sulčių per dieną leidžia išlaikyti normalų svorį, nes žymiai sumažėja alkio jausmas. Mokslininkai tvirtina, kad toks efektas gaunamas dėl sultyse esančių polifenolamų, garsėjančių savo savybe, mažinti alkio jausmą.

Apsaugo nuo širdies kraujagyslių sistemos susirgimų

Nuolat valgant granatus, žymiai sumažėja rizika mirti nuo širdies kraujagyslių sistemos ligų. Taip pat 0,5 stiklinės granatų sulčių 3 kartus per dieną apsaugo nuo širdies priepuolių ir insulto.

Prisiminkite, kad mes – tai, ką mes valgome, todėl stenkitės maistą rinktis teisingai. Nepamirškite, kad organizmui reikalingas papildymas vitaminais ir mineralais.

Tikimės, kad įtikinome jus granato svarba kiekvieno žmogaus racione.

Dar mano senelė pasakojo man apie šį būdą. Tada aš juokiausi, ir be reikalo… Apie šiuos užkalbėjimus po daugelio metų man papasakojo bendradarbė, kai aš pastebėjau įsegtą žiogelį jos vidinėje palaidinės pusėje. Bendradarbė buvo labai…
Visuomenė, kaip ir seniau, vis dar didelę reikšmę teikia santuokai. Taigi, labai lengva pasijusti nevykėle, jei tu niekaip negali susirasti vyro. Ir nors tai yra nuostabu, kai tau pasiseka, susirasti savo antrąją pusę, tačiau nėra…2,937  
Back to Top ↑