Storiausias pasaulio katinas neatpažįstamai pasikeitė, kai pateko į naują šeimą
Šį mielą storulį vadina Bronsonu. Jis laikomas storiausiu katinu planetoje. Bronsonas taip sustorėjo, kad prarado galimybę judėti.
Kai jam sukako 1 metai, katinas jau svėrė 15 kg. Šeimininkas, nušėręs gyvūną iki tokios būklės, tiesiog atnešė jį į prieglaudą ir atsisakė.
Prieglaudos darbuotojams pavyko sužinoti, kad ankstesnis Bronsono šeimininkas mėgo greitąjį maistą ir neretai vaišino juo savo augintinį. Tokia dieta ir sukėlė rimtą nutukimą.
Ilgą laiką katinas pragyveno prieglaudoje tarp pamestų gyvūnų. Savanoriai ir nesitikėjo rasti jam šeimos, juk jis reikalavo ypatingo dėmesio ir priežiūros.
Vieną gražią dieną prieglaudoje apsilankė sutuoktiniai Maikas ir Megan. Jie pagailėjo Bronsono ir nusprendė padėti jam susidoroti su antsvoriu. Ilgai negalvojusi,pora pasiėmė katiną į savo namus.
Veterinaras išrašė jam specialią dietą, o taip pat fizinių pratimų kompleksą.
Bronsonas sėdo ant vos 365 kalorijų per dieną raciono, kas atitinka paprasto naminio katino mitybos normą. Jo meniu daug žalumynų ir rauginto pieno produktų. Kad augintinis daugiau judėtų, šeimininkai išdėliojo šėryklas po visą namą  ir į kiekvieną deda po labai mažą maisto porciją.
Taipogi su juo žaidžia kelis kartus per dieną, kad stimuliuotų aktyvumą.
Mažai kam patinka vakare plauti indus. Po darbo lieka per mažai jėgų, kad juos išplautume. Ir mes neretai paliekame indus kriauklėje iki rytdienos. Tačiau to daryti nepageidautina. Ir štai kodėl. Neestetiška. Net pačią gražiausią virtuvę…
Kaip sutaupyti kiemsargių sąskaita. Šešios varnos, apmokytos rinkti nuorūkas ir šiukšles, nusiųstos „dirbti“ į Prancūzijos istorinį-teminį parką. Puy du Fou – tai istorinis-teminis parkas, įsikūręs Vakarų Prancūzijoje. Jis labai populiarus turistų tarpe – kasmet parke…Mažai kam patinka vakare plauti indus. Po darbo lieka per mažai jėgų, kad juos išplautume. Ir mes neretai paliekame indus kriauklėje iki rytdienos. Tačiau to daryti nepageidautina. Ir štai kodėl. Neestetiška. Net pačią gražiausią virtuvę…
Kaip sutaupyti kiemsargių sąskaita. Šešios varnos, apmokytos rinkti nuorūkas ir šiukšles, nusiųstos „dirbti“ į Prancūzijos istorinį-teminį parką. Puy du Fou – tai istorinis-teminis parkas, įsikūręs Vakarų Prancūzijoje. Jis labai populiarus turistų tarpe – kasmet parke…4,302  
Back to Top ↑